Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

kızlar hepinizi 17 den sonra yememem topigine beklerizzz isterseniz

Merhaba,
''Biri Beni Durdursun...''Adından da anlaşılacağı gibi diyetimizi baltalayacak sonucundada bizi mutsuz etmekle kalmayıp ,hedefimizden bir adım daha uzaklaştıracak olan ,kendi aramızda kullandığımız tabirle cıssslar'dan uzak kalmak amacıyla açılmış bir başlık...

gün içinde diyetinizi bozduracak dayanamayıp (!? )yediğiniz yada daha önemlisi yemek istediğiniz bir şey varsa buraya yazın ki sizi durdurabilelim:KK56:
çok faydalı olacağına inandığım için 2014 de açmış olduğum topiği yeniden canlandırıyorum:21:

Biri Beni Durdursun,hadi buyrun...:stop::stop::stop:

''İki dilim ekmek iki çorba kaşığı toz şekerden daha fazla kan şekerini yükseltiyor.''
evet tatlım vazgeçmen gerek,ekmek yedikçe kan şekerimiz yükseliyor ve ani acıkma hissediyoruz:KK56:
Bende yemeyince doymuyorum sanki... vazgecsem zaten bitecek.

Kahvaltida da mi? Deneyeceğim.
ilk önce kahvaltıda bir dilim ye,sonra azar zar azalt yarım dilim çeyrek derken hopp ekmek yokolacak:KK66:
ama tabişki doyman alzım mutlaka ceviz fındık badem gibi bir çay bardağı kavrulmamış kuruyemiş yemelisin bol domates salatalık vs. :KK56:
ben evet kahvaltı dahil ekmek yemiyorum tıka basa doyuyorum ve ekmeği hiç aramıyorum:KK54:

Selam'
Eşim, canim oğlum, ailem, annem, kardeslerim, arkadaşlarim, komşularim beni durduramadi biri beni durdursun.

ilk önce kahvaltıda bir dilim ye,sonra azar zar azalt yarım dilim çeyrek derken hopp ekmek yokolacak:KK66:
ama tabişki doyman alzım mutlaka ceviz fındık badem gibi bir çay bardağı kavrulmamış kuruyemiş yemelisin bol domates salatalık vs. :KK56:
ben evet kahvaltı dahil ekmek yemiyorum tıka basa doyuyorum ve ekmeği hiç aramıyorum:KK54:
Ayy inşallah.. :)

durdurulmak istediğin ne mesela ekmek? tatlı? yada hepsimi?:)
Hepsi çünkü ıştahi açik biriyim
Surekli kilom katlaniyor yasim geregi metobolizma hizimda dusuk.
Koca bir gobegim var her an doguma gidicek gibi. Oncelikle göbekteki yaglarimin erimesi.

X