Biri bana akıl versin :( gebelik şüphesi

civciv89

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
8.527
5.806
35
arkadaşlar adet günüm bugunle beraber 2 gun geçti ayaklarım agrıyor başım agrıyo migrenim tuttu beyaz akıntım var süt gibi test yapsam mı yapmasam mı karar veremedım idrar yolu enfeksiyonumda var ama hiç enfeksiyondan dolayı akıntım olmadı akıl verın bana yoksa direk doktora mı gitsem öf öf (

Son düzenleme:
isrtersen önce bi idrar testi yap, daha sonra doktora gidersin canım..

Bence öncelikle idrar yolu enfeksiyonunun tedavisini halletsen iyi olur. Çünkü duyduğuma göre enfeksiyon gebe kalmayı engelleyebiliyormuş. Hakkında hayırlısı olsun

Bence öncelikle idrar yolu enfeksiyonunun tedavisini halletsen iyi olur. Çünkü duyduğuma göre enfeksiyon gebe kalmayı engelleyebiliyormuş. Hakkında hayırlısı olsun

canım tedavı görüyordum zaten yenı bıttı doktor engel değil diye sölemişti :))

bencede yap 2 gün geçmiş inş vardır ve de çıkar boştan yere kan verme

bence biraz daha beklee benimde 4. gün geçti bu gün eşimin ısrarıyla yaptım ikinci çizgi çıktı ama uçuk bi renk belimdede agrı var . Şimdi varmıı yokmu diye daha çok strese girdim
bir oğlum var 10 yaşında senelerce olmadı 1,5 yıl önce hamile kaldım düştü . 1,5 yıl sonrada silik bi çizgi işte gelde bekle off napıcam ben yaaa
deli gibi kendimi dinliyorum durmadan çamaşırıma bakıyorum falan
Rabbim nolurr tüm istiyenlerin kucagını doldur Aminnnn

canım silik çıkınca gebelik var demek oluyor ümitlendirmek istemem ama sen kan testi yaptır kesin sonuç alırsın ben de 8 seneden sonra oğlumu buldum oğlum 2008 doğumlu geçen seneden beridir tekrar çocuğum olsun diye korunmayı bıraktık yine olmuyor

bencede önce gebelik testi evde yap çıkarsa doktora git

işte bir hayır vardır derler.
O yüzden üzme kendini, kısmetse olur.
Ama merakını gider biraz önce .

gbelık testı yapmıştım negatıf çıktı şimdi beklıyorum belkı gelır diye

ya sen delisinnnnnnnnnnnn:)) kız gidip yaptırsanaaaa, en azından neden geciktiğini öğrenirsin.. belki bebişin sana süpriz yapıcakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.:)))koş hadi koşşş

ya sen delisinnnnnnnnnnnn:)) kız gidip yaptırsanaaaa, en azından neden geciktiğini öğrenirsin.. belki bebişin sana süpriz yapıcakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.:)))koş hadi koşşş

3 gun geçti yarın kırmızılar gözükmesse sabah gdıp yaptırcammm devlet hastanesi yapar dimi canım adetım geçti desem yaparlar ilk defa yaptırcam da heyecanlandımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…