Biri bana akıl versin :( gebelik şüphesi

canımmmm hakkında hayırlısı öncelikle :13: .... akıntının olması iyiye işaret normalde adete yakın kuruluk olur... bak bende adete 3 gün kala test yaptım negatifti 4 gün gecti yaptım çift çizgiyi gördüm :KK19: :KK66: :KK66: bence bi test yap sen derim şahsen :KK1:

canımmmm hakkında hayırlısı öncelikle :13: .... akıntının olması iyiye işaret normalde adete yakın kuruluk olur... bak bende adete 3 gün kala test yaptım negatifti 4 gün gecti yaptım çift çizgiyi gördüm :KK19: :KK66: :KK66: bence bi test yap sen derim şahsen :KK1:

geçen gun acilden girdim 23 nısanda gbelik testı yaptılar negatıf ama doktor ilaç vermedi bkalım yarında gelmezse kanda yaptırmayı dşünüyorumm ah canım namına çok sevındım

Bazılarında gebelik değerleri idrara geç yansıyor.Bende hemen çıkmıştı.Ayrıca idrar yollarındaki enfeksiyon çok ciddi düzeyde olmadığı için doktor pek önemsememiştir.Kan testi yanılmaz inş. güzel haberlerle gelirsin...

Bazılarında gebelik değerleri idrara geç yansıyor.Bende hemen çıkmıştı.Ayrıca idrar yollarındaki enfeksiyon çok ciddi düzeyde olmadığı için doktor pek önemsememiştir.Kan testi yanılmaz inş. güzel haberlerle gelirsin...

çok teşekkürler canım çok saoll:KK1::KK1:

3 gun geçti yarın kırmızılar gözükmesse sabah gdıp yaptırcammm devlet hastanesi yapar dimi canım adetım geçti desem yaparlar ilk defa yaptırcam da heyecanlandımm

acilden gir, yaptır hemen al sonucu. sancım var felam deee :)))))

bebişim kan testını yarın yapcak doktor ALLAH izin verırse 4 gun geçtı gne negatıf çıktı bgun yarın inş kanda pozitif çıkar:KK43:(

içini ferah tut ve pozitif düşün, gelsin bebişiiinnnnnn :))))

ben yine kırmızı kartı yedim dün akşam :KK43:

içini ferah tut ve pozitif düşün, gelsin bebişiiinnnnnn :))))

ben yine kırmızı kartı yedim dün akşam :KK43:

üzüldüm cım ya herşeyın hayırlısı bende gelen gıden yok 1 damla kahverengı geldı 2 gun önce dahası yokk kan verdım bugun salı gunu alcam inş :KK43:

üzüldüm cım ya herşeyın hayırlısı bende gelen gıden yok 1 damla kahverengı geldı 2 gun önce dahası yokk kan verdım bugun salı gunu alcam inş :KK43:

kendinde herzamankinden farklı haller hissediomusun mesela göğüslerinde? ben 7 haftalık hamileyim ve göğüslerim felaket şişti ve dokunamamıştım adet zamanından daha farklı oluor... inş rabbim gönlümüze göre verir isteyen herkese nasip etsin amin

kendinde herzamankinden farklı haller hissediomusun mesela göğüslerinde? ben 7 haftalık hamileyim ve göğüslerim felaket şişti ve dokunamamıştım adet zamanından daha farklı oluor... inş rabbim gönlümüze göre verir isteyen herkese nasip etsin amin

tşk edrm canım gögüslerime bırşey yok ama ayaklarım çok ağrıyor bnm kopacak gbı sızlıyor beyaz akıntım var ayıptır sölemesi :KK43: arada bır kasığımadaa kramp grıyor

8 aydır tatlım 8 aylık evlıyım zatenn :KK70: 1 kımyasal gebelik dgerlerindede olmadı zaten bkalım bu ay ne olacak RABBIMden hayırlısı

allahım belirtiler süperrrrrrrrrrrrrr :))) halen gelen giden yok sanırsammmm :))) yupppiiiiiiiiiiiiiiiii :)))))))))) bize güzel haberler ver allahımmmmmmmmmm

allahım belirtiler süperrrrrrrrrrrrrr :))) halen gelen giden yok sanırsammmm :))) yupppiiiiiiiiiiiiiiiii :)))))))))) bize güzel haberler ver allahımmmmmmmmmm

bugun 8 gun gelen gıden yokkkkk inş canım yaa Rabbım hepimize nasip etsın çok tatlısınnn=)

e artık test yapsan diyorum bak ben hergün güzel haberi okuyacağım diye giriyorum bari bana acı:KK49::KK49::84::84::84:

e artık test yapsan diyorum bak ben hergün güzel haberi okuyacağım diye giriyorum bari bana acı:KK49::KK49::84::84::84:

:KK70: ay canım benım gül gül öldüm yaa adet olmadı evt test yapamıyorum elim titriyor :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: çıkmazsa atlarım camdan aşağııı

Son düzenleme:
X