Biri bana akıl versin :( gebelik şüphesi

ay canım benım gül gül öldüm yaa adet olmadı evt test yapamıyorum elim titriyor çıkmazsa atlarım camdan aşağııı

yoook sakın atlama aşağı sen 8. aydan atlarsan benim eyfel kulesine çıkıp atlamam gerekeceksakın haaaa bana da yol açmış olacaksın....yap işte kurtulacaksın tüm kuşkulardan zaten kesin çıkacaktır olup olmadığı hadi inşalllahhh hamilesin hemde en güzelinden

inş canım benım beta hcg yeter inş pozitif çıkmasına 3 gun oldu lekelenme olalı inş pozitif çıkar yanı çok ağlarım deliririm yanı

ayy okudukça heyecanlandım çok sabırlısın 10 kere yapmıştım ben olsam inşalalh hamilesindir canım ama olmazsanda camdan atlama:)

ayy okudukça heyecanlandım çok sabırlısın 10 kere yapmıştım ben olsam inşalalh hamilesindir canım ama olmazsanda camdan atlama:)

hele bır kan testı çıksın hırsımdan 20 tane alıp yapıp atıcamm sabır edıyorum çünkü hüsran olmasından geç döllenme olup negatıf çıkmasından korkuyorumm

hele bır kan testı çıksın hırsımdan 20 tane alıp yapıp atıcamm sabır edıyorum çünkü hüsran olmasından geç döllenme olup negatıf çıkmasından korkuyorumm

ayy kız güldürdün beni al benden de o kadar çift çizgileri duvarlara asasım var boynuma kolye yapıcam:) abart abarta bildiğin kadar:)

ayy kız güldürdün beni al benden de o kadar çift çizgileri duvarlara asasım var boynuma kolye yapıcam:) abart abarta bildiğin kadar:)

:))))) duvara asmak fena fikir değil hee benimde eşim geçen sefer dio bu sefer 10-15 tane alıyım canın sıkıldıkça bak die

yaptıgım testte yarım saat içinde cıkmadı kızlar 1- 2 saat sonra fln hafif çizgi belirdi ama otuz dakika sonraki sonuçları yoksayın diyor. böyle durum yaşayan varmııı ??

yaptıgım testte yarım saat içinde cıkmadı kızlar 1- 2 saat sonra fln hafif çizgi belirdi ama otuz dakika sonraki sonuçları yoksayın diyor. böyle durum yaşayan varmııı ??

var canım bende önceden yaşamıştım yanı inanma 10 dk dan sonra testler geçersizdir... sende hala belirtin varsa kan testı yaptır çıkar

en iyisi ya bu idrar testleri insanıı mafeder söyle olsa oldu mu boyle olsa oldu muu kesin bi sonuç alınmıyor :44:

canım en garantisi kan testi..idrarda en ii sonuç sabah ilk idrarda yapılan ve 5 dk içinde çıkan sonuç..

senin yerinde olsam hemen idrar testi alırdım ben çok heyecanlıyım galiba her dakika test yapasım geliyo rüyalarımda hep çift çizgi normalde hep tek çizgi :2:

senin yerinde olsam hemen idrar testi alırdım ben çok heyecanlıyım galiba her dakika test yapasım geliyo rüyalarımda hep çift çizgi normalde hep tek çizgi :2:

idrar testı yerleşme kanaması diye tabır edilen şey önceden yapmıştım adetımın geçmesınden 3 gun sonra negatıftı doktorda kan testı yaptık pzrtesi belli olacak kafayı yıcem ya sabırr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…