biraz özel olacak ama...

gxuxl_endam06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
141
0
merhaba kızlar. biraz özel bir soru olacak ama malum son aylardayız. eşlerinizle ilişki konusunda ne alemdesiniz? :eek: ben, doktorun herhangi bir kısıtlaması, yasaklaması olmadığı taktirde 8. aya kadar olabileceğini biliyorum. ama yine de insan tedirgin oluyor. fisfisfis siz ne biliyorsunuz bu konuda :uhm:

cnm biz eşimle nadir oluyorduk.bu zamandan sonra eşim kendi dedi bi şi olmasından çekindiği için,sonlandırdık birlikteliği cnmcım,artık arkadaş gibi yatacağız :)

ben 9 aya kadar özel bir durum yoksa devam edilebilir die biliyorum kızlar
doktorum öle dedi bana çünkü tabi pozisyon denememek şartıyla tek pozisyonda
bir sorun olmas dedi

bende heeee pozisyon denemeden olamıyos dedim:roflol:
herşey bitti de pozisyonu kaldıkafamçokkarıştı

bizimde 2 ay önce tamamennn bitti.evde kardeş gibiyiz.dr yasaklama getirmedi ama eşim çekiniyo zarar vericem bebeğe diyee...aslında alası yok ama.ne yapalımmm:)

ben oglumda 9 ayıma kadar yaptım... bişr sorun yoktu... bunlarda arad bir yine yapıyoruz:eek: bulmuşta pozisyonu kalmış sırnaşık şey ama ben hiçç bişi anlamıyom valla o istiyo die yapıyom :icecream: rahatsız olursam yapmıyorum...

benim eşimde karnım şişmeye başladığından beri çok çekiniyo zar zor ben istiyorum diye yapıyoduk:asigim: ama şimdi nazımda geçmiyo:eek: nerdeyse bir buçuk aydır kardeş gibiyiz

Kızlar ne guzel seyler yazmışsınız..Ben unuttum oyle seyleri...kafamçokkarıştı..6 ayı gecti kardesiz bizde..Hamile oldugumu ogrendigimden beri..:1no2: Kocam cok çekiniyor ne yazık ki ogluna bisey olur diye..:asigim:

sırnaşık şeysırnaşık şey bizim hani bir şarkı varya senede bir gün o olaya döndü resmen hamileliğimden beri 3 kez olmuştu zaten geçen haftada doktorum yasakladı anlayacağınız uzun zamandır kardeş kardeş yatıyoruzyerimseniben

Tam gaz devam ediyoruz:eek: her pozisyonuda deniyoruz :1shok:
simdiye kadar hic sorun yasamadim diger hamileliklerimdetatlicadiarzu jeyyar

fisfisfisbitek bu durumu benmi yaşıyorum diye düşünüyodum ama yalnız değilmişim içim rahatladı çok üzülüyodum eşim benden soğudu diye gerçi bende hamile kaldığımdan beri cinsel istek diye bişe kalmadı ama ne bilim eşimde korkuyorum bebeğe zarar vercem diye diyodu bende bahane üretiyo kesin benden soğudu diye düşünüyodum bu durum doğumdan sonra normale dönermi yoksa böyle devam edermiki acep kafamçokkarıştı

valla aralar iyice açılcak son ayda yok doğumdan sonra 40 gün yok adamlar abaza gibi gezmezlerse iyi :) bizde tık yok zaten de allah kocalarımıza sabır versin

ben dogum yapalı 9 ay oldu ama o dokuz ay oncesı hep ılıskıye gırdım hıc kısıtlama koymadım karnımda zaten 8 aydan ıtıbaren cıktı oda futbol topu yutmus kadardı oyuzden o sorunum yoktu bıred kımılerı yanı kımı esler neden ılıskıye gırmıyor nedenı ılıskı sırasında kımısı yok erkek bosldıgı an bebgın agzına yok suyuna karııor dıyorlar ole bırsey yok bebgın kesekı ıle ılısıkı sırasında gıren seyın yakınlasma gıbı bı seyı yok kese tamammen yukarıda korkamısza gerek yok hanımlar

heee bide geçen sene bi arkadaşıma doktor 7,5 ayllıkken ilişkiyi bırakmasını söylemişti rahimde yumuşamaya sebep oluyomuş zaten 1 hafta sonrada akadaşım dogurmuştu...

ben dogum yapalı 9 ay oldu ama o dokuz ay oncesı hep ılıskıye gırdım hıc kısıtlama koymadım karnımda zaten 8 aydan ıtıbaren cıktı oda futbol topu yutmus kadardı oyuzden o sorunum yoktu bıred kımılerı yanı kımı esler neden ılıskıye gırmıyor nedenı ılıskı sırasında kımısı yok erkek bosldıgı an bebgın agzına yok suyuna karııor dıyorlar ole bırsey yok bebgın kesekı ıle ılısıkı sırasında gıren seyın yakınlasma gıbı bı seyı yok kese tamammen yukarıda korkamısza gerek yok hanımlar

CANIM BİZ KORKMUYORUZ TEK SIKINTIMIZ BİZ ZORLANIYORUZ ARTIK AMA ERKEKLERİMİZ BAYA TIRSAK BİŞEY OLCAK ÇOCUKLARINA DİYE ÖDLERİ PATLIYOR DR. BANADA KISITLAMADI BİŞEY DEMEDİ BENİM KOCAM DR. KESİLDİ BENDE ASLINDA İLİŞKİNİN DOĞUM İÇİN YARARLI OLDUĞUNU DUYDUM RAHİME YARDIMCI OLUYORMUŞ AMA KOCAMA BÖYLE DEMİYORUM TABİ KUDURUK DEMESİN DİYE :dance:

mrh arkadaşlar ben 32 haftamdayım halende devam ediyoruz,doktorum bi kısıtlama getirmedi.ama merak ettiğim son haftalarda bir sakıncası olurmu.

X