biraz özel olacak ama...

ne biilyim kübracım bizden korkakoldular walla,kendileri bilir mavişin dediği gibi rahatım ben de:)) sıcaklarda da çekilmez zaten. bi de siz kendi evlerinizdesiniz,biz annemlerde kalıyoruz zaten olamıyo :)

bizim de mavişler gibi,kübracım sizler gene kendi evlerinizdesiniz,biz annemlerde kalıyoruz.zaten bi şi olmuyo böle de rahatım işte :)

evet canım zaten eşim işi dolayısıyla şehir dışındaydı..ben annemdeydim .hafta sonları geliyoduu...şimdi 2 aydır yanımda ama yine de yookkk:çok üzgünüm:korkuyo anlatıyorum ama anlamıyooo.ne yapalım şunun şurasında ne kaldııı:roflol:

hımm neysr az kaldı değiğin gibii
ne biilyim kübracım bizden korkakoldular walla,kendileri bilir mavişin dediği gibi rahatım ben de:)) sıcaklarda da çekilmez zaten. bi de siz kendi evlerinizdesiniz,biz annemlerde kalıyoruz zaten olamıyo :)
evet canım söelde zor olur birass

çok güldüm kızlar, Allah iyiliğinizi versin. sırnaşık şeysırnaşık şey ben de biz de mi tuhaflık var diyordum. benimki de olmaz hayatta yapamam kızımıza bişey olursa, azcık daha sabredelim diyo hep. oyle deyince haliyle ben de korkuyorum ne olur ne olmaz diye. napalım sabredicez artık yerimseniben

siz yine iyisiniz..benim eşim en korkak 3 aydır falan hiç bişey olmadııfisfisfis.kardeş kardeş uyuyoruzza.s.yapamam ben diyooo..aman napim bende iyiyim zaten böyleeyerimseniben

mavişcim seninki yine iyi benimkini söylemeyi hiç o zaman.doktor ilk üç ay önermedi sonra da eşim korkudan yapmak istemedi e ben de 32.haftamdayım düşün artık kaç ay ettiğini.ama fena da değil hani böyle.hamilelikten herhalde hiç de canım çekmiyocoksekeriremsu

geçen haftadan beri biz de arkadaş gibi olduk walla.doktor erken doğum riski olduğu için 30. haftadan sonra uslu durcaksınız dedi:eek:eşim şimdiden günleri hesaplıyo 10 hafta+40 gün lohusalık:roflol:napalım meleklerimiz iyi olsunlar da:nazar:

X