Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kendime inanamıyorum ya 47 sayfayı okudum.bende yapmayı düşündm .ama dini yönünü duyunca vazgeçtm

kusura bakma canım cahilliğimize ver işte o kadar temiz bişeyki elbisemize sıçrasa günahı var yaniii çok steril ççok temiz vucudumuzdaki mikroplar ordan çıkmıo yada şmdi başka şeyler sölücem mesela iltihp olur yada bi mantar olur iç hastalığın olur idrarından çıkıo ama tabi sen daha iyisini bilirsin bu konuda biz cahiliz..
günahıyla ne ilgisi var şimdi bunun. cahilliğini dini bilginle mi örtmeye çalışıyorsun.
bilmiyorsan git araştır, bilmemek ayıp değil.

Arkadaşlar valla çok karşıydım buna ama yanaklarımda çenemde ve bacaklarımda deneyip sonucu size gün be gün yazacağım (midem bulanmazsa) fotoğraflı olarak. Böylelikle yarar mı yaramaz mı görürüz.
Kendimi KKya feda ediyorum :gitme: Günah olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta içmiyoruz ve iyice temizleyeceğiz işlem sonunda. hadi bakalım kolay gelsin.

İşte o mucizevi sıvının özelliklerinden birkaçı:

*Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor...

*En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!

*İdrarla ovulan artroz hafifliyor...

*Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor...

*Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!

*On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.

*İdrarla sulanmış salatalıklar daha çabuk büyüyor... vs. vs.

Çişle ilgili inanılmaz daha nice iddialar var...

delikafadulden yok deve... ya arkadaşlar bu kadarınada pes yani...gerçekten bunlara inan varmı ya..hadi çilleri anladıkta gargara da neyin nesi ya...ne kadar mantıksız...ve iğrennçççç...asla yapmam herhalde...Allahıma büyük konuşmimde...ya matıken tuvalletten çıkınca neden ellerimizi yıkıyoruz mikrop kapmamak için şimdi gelmiş çişin özelliklerinde bahsediyorlar...kaydirigubbakcemile3 gülsemmi ağlasammı bilmiyorum valla...

yalnızca sabah kaltıgımızdaki çişimizmi olucak:kedi: kaç sabahtır tutuyorum yapsammı yapmasammı diye bi cesaret edemedim ama dneyenlerde sonuç almışa benziyor napsakki yaa bide bunu sürdüğümüz zman kaç zaman beklicek durulıcaz dimi:bbo:

kızlar sadece fikir veriyorum: idrarın vücudumuza zararı vardr bence çünkü dinimizsde idrarın sıçraması çok günah diye belirtilmiş kesin bişeyi vardır ki günah olmuş. insan vücuduna zararlı şeyler günah faydalı olan şeyler sevap örneğin namaz kılmak vücudumuz için bi spor oyüzden sevap ve şart kılınmış.özellikle peygamber efendimiz belirtmiş tuvalete giderekn başınızı örttün diye bilimsel olarakta açıklanmş idrardan çıkan asitli buhar saç dükülmesine neden oluyormuş.

dinen üzerine sıcramış her türlü pislkle ibadet veya diğer dini törenlere katılmak günah sıçaramışsa da önce temizliğini yapıp sonra katılırsın öyle değilmi bunun içilmesi vücuda zarar tmm günah fkat içilmiyo sadce yüze sürülüp sonrada temizleniyo eğer ki fayda sağlıyorsa bunun günah olacağını sanmıyorum zararını gördgun halde devam etmiceğine görede denemenin kimseye bi günahı yoktur heralde Allah bilir ama bn öyle düşünüyorum a.stemizliğini tabii ki yapıp duruyoruz öyle durulsa durulanmasa dedğin olurdu (bilgilerin için ayırca teşk)

Arkadaşlar valla çok karşıydım buna ama yanaklarımda çenemde ve bacaklarımda deneyip sonucu size gün be gün yazacağım (midem bulanmazsa) fotoğraflı olarak. Böylelikle yarar mı yaramaz mı görürüz.
Kendimi KKya feda ediyorum :gitme: Günah olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta içmiyoruz ve iyice temizleyeceğiz işlem sonunda. hadi bakalım kolay gelsin.

lilalove bende bu konuyu yeni okudum ilk başta iğrendim fakat 10 dk sonra denemeye karar verdim yarın sabahtan itibaren bende omuz ve göğüs üst kısmımda denemeye başlıyorum ..hadi bize kolay geldin arkadaşım :sinifsinif:

başlığı görünce aklimdan geçen sadece .ok olsa sürerimdi ama gerçekten pek farki yokmuş kaydirigubbakcemile3 peki anlamadiğim bişey var tamam sürmesine sürelim omuzlarima da yikamiycak miyim öyle mi dolaşmam lazım ? valla ukraynalı kızın yerinde olsam ölsem sölemezdim bunu yaptğimi kaydirigubbakcemile3

bu arada şu temizleme olayını açiklarsaniz bi omzuma barbunya bi omzuma çişimi sürerekten ipananin yumurta testi gibi size sonuçlari bir bir söyliycem :KK70:
ama 10 15 dk tutup temizlemeden dolaşamam biri açiklarsa sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cok ılgıncmıs yapabılırmıyım bılmıorm ama ınsallah ışe yarıyordur
gunes lekeelrınden muzdarıp cok tanıdıgım var malesef..

başladım uygulamaya uzun zamandır doğumdan sonra oluşan lekelerle uğraşıyorum gitmediğim dr kalmadı kullanmadığım peeling kimyasal vs.. kalmadı belki iyi gelir

yüzümüze sürdük bunu ne kadar bekletecekmişiz 10mu 15 dk mı ne arkadaşım cesaretimi topladım yapacamda şu süre meselesi nedir canım açıklada yapıyım ya:bbo::bbo: kaydirigubbakcemile3

başladım uygulamaya uzun zamandır doğumdan sonra oluşan lekelerle uğraşıyorum gitmediğim dr kalmadı kullanmadığım peeling kimyasal vs.. kalmadı belki iyi gelir

canım nasıl sonuç alabiliyomusun daha doğrusu ne kadar zamandır uyguluyosun nasıl uyguluyosun anlatırmısın bizedea.s

Valla kızlar babam bu çiş olayına çok dikkat eder
Tuvalete girerken sıçramasın diye pantolonunu bile çıkarır :-)
Sıçradığı kadar günahmış filan ayetlerde var
Neyse kızlar görüşünüze saygı duyarm ama
Önemli olan sağlığınız enfeksiyona yol açabilir
Omuzlara filan zarar vermeyebilir ama yüzünüzde denemeyin ya:KK43:

günahıyla ne ilgisi var şimdi bunun. cahilliğini dini bilginle mi örtmeye çalışıyorsun.
bilmiyorsan git araştır, bilmemek ayıp değil.

dinle cahilliği örtmüyorum canım benim ama saçma bişey bence burda bukadar insan kanıp yapıo cilt dr bi tanıdığım var aynen gittim ona sordum ve dediği şey evet yapanlar var ama ciltlerini hem yakıyolar hemde birsürü mikrobu yüzlerine sürüyolar bizede düzeltmek kalıyo dedi çoğunda mikroplar iltihaplar derin yaralar açılmış!! bence her duyduğunuzu sürmeyin bide steril falan diosun SAÇMA çişin nesi steril olabilir bence sende bunu araştır sana zahmet ben kendim sordum cvbımıda aldım ama yinede sürecek olan var çişli ellerinle yüzlerinle mikroplarınla başarılar dilerim..

mikrop kapar hastalanırsınız diyenler asıl cahil sizsiniz ya. idrarın sterilliğinden temizliğinden hiç mi haberiniz yok
idrarın nesinden mikrop kapılırmış onu da bir söylesenize çok biliyorsanız.
bileşiminden haberiniz var mı acaba idrarın boş boş konuşuyorsunuz :kızgın:

vay be. isviçreli bilim adamlarından bile kesin konuşuyosunuz.
madem niye biz evlerde helaya harcıyoruz bu pek steril sıvımızı?:nazar:
nie altyapılar kanalizasyonlar döşeniyor, pis su temiz su diye ayrı sistemler oluşturuluyor?
senelerdir kimse bu kadar temiz olduğunu akıl edemedi de siz mi akıl ettiniz?
bi durun da bi düşünün napıyorum ben diye.
bi de arkadaşlar doğru dürüst uyarınca cevap verdiğiniz kelimelerin çirkinliğine bakın.
şu tavrınızdan bile belli neyin ne olduğu. çişin içinde fazla durmanın sonuçları olsa gerek.

ama ben simdi guzellik uzmaninin bana verdigi bi kremi kullaniyorum.3cu gundur.belki onunla beraber bu yontemi de yaparim bilmiyorum.biraz cesaret lazim bana.yarisini da sen verdin,cok sagol canim benim :):1hug:[/quote
canım cok az çilim var demişsin ilk mesajında o kadarcık için ilaç mı kullanıyorsun? yerinde olsam bu idrar olayını da denemezdim

kızlar idrar yollarıyla ilgili problemi olmayan herkesin idrarı sterildir,bakteri içermez,içerirse sorun vardır,rahatsızlık vardır.ama idrarı yaparken sonuçta cinsel organımızın kenarlarına falan değiyor ve oraların kendine has bakteri topluluğu var.burayla bulaşma sonucu yüzünüze de bakteri sürebilirsiniz.

X