Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
isterse yüzüm çil haritası olsun,hayatta çişimi alıp yüzüme sürmem..Güzelleşmek için bu kadarına da katlanamam doğrusu,hem seviyorum çillerimi :eek:

Sabah çişi her derde deva,ben ayıplamam çişin profesörü oldum artık.
Umarım burnumdaki çilleri götürür,sağolsun severim çişimi çok iyiliğini gördüm.
Cildin rengini açıcı ve lekeleri yok eden bir etkisi var,duru bir görüntü oluşturuyor gerçekten.

çişinle mutluluklar dilerim :KK70::KK70:: ama ben onu alıpda süremem herald yüzüme :KK70:

Babam b.k iyi geliyor deseler onu da yüzüne,saçına,başına süreceksin derdi alkisalkisalkis
Adam haklıymış.Yakında o da olur :1shok:
Güzellik insanın gözünü bu kadar kör etmemeli bence.
Ben okurken midem bulandı yapanları düşünemiyorum bile :sinifsinif:
Tabiki herkesin kendi tercihi :1shok::1shok:
:lepi: alkisalkisalkis sırnaşık şey sırnaşık şey

geçmeyen kahve lekeleri vişne lekeleri...otur çişle..bekle ondakka...sil sonra güzelce..lekeden eser kalmıyormuş..çok kişiden duydum bunu....buda çişin ayrı bir faydası yaniii....

İşte o mucizevi sıvının özelliklerinden birkaçı:

*Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor...

*En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!

*İdrarla ovulan artroz hafifliyor...

*Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor...

*Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!

*On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.

*İdrarla sulanmış salatalıklar daha çabuk büyüyor... vs. vs.

Çişle ilgili inanılmaz daha nice iddialar var...

yani hem cilt hem de ev temizligine :)))

ilk defa KK da okudum hala inanamiyorum.

Cil yok cok sükür de. Baslik ilginc geldi.

ay saçmalamayınn çiş ya bildiğimz çiş bunuda duydm pes annem der bana b.k sür deseler sürersin die ama çişini sürenlerde varmş ay çok güldüm mikrop kapar hastalanırsınız allh muhafaza saçmalamayın..

ya bunu merk edip annemlere teyzemlere sordum kahvaltıda hemde =)) harbiden doğruymuş şok oldum eskiden bi teyze varmış sürermiş çişini kaymak gibiymiş ama herkes ondan iğrenirmiş falan bide yeni doğmuş bebeğin kakası kaş kirpik çıkarırmış daha neler duycam bakalım ama ben yüzüme gözüme çiş kaka sürmem orası ayrı =)))))))) ıııy düşüncesi bile içimi bulandırdı

mikrop kapar hastalanırsınız diyenler asıl cahil sizsiniz ya. idrarın sterilliğinden temizliğinden hiç mi haberiniz yok
idrarın nesinden mikrop kapılırmış onu da bir söylesenize çok biliyorsanız.
bileşiminden haberiniz var mı acaba idrarın boş boş konuşuyorsunuz :kızgın:

Desenize şimdiye kadar boşa harcamışız çişimizi
Bundan sonra çille değil,çişle gezmezsem-tatlicadiarzu-
Uygulaması da kolay,sür çıkzemuszemus
Seyahate çıkarken unutma derdi de yok,taşı depoda,boşaldıkça iç suyu:sinifsinif:

mikrop kapar hastalanırsınız diyenler asıl cahil sizsiniz ya. idrarın sterilliğinden temizliğinden hiç mi haberiniz yok
idrarın nesinden mikrop kapılırmış onu da bir söylesenize çok biliyorsanız.
bileşiminden haberiniz var mı acaba idrarın boş boş konuşuyorsunuz :kızgın:

kusura bakma canım cahilliğimize ver işte o kadar temiz bişeyki elbisemize sıçrasa günahı var yaniii çok steril ççok temiz vucudumuzdaki mikroplar ordan çıkmıo yada şmdi başka şeyler sölücem mesela iltihp olur yada bi mantar olur iç hastalığın olur idrarından çıkıo ama tabi sen daha iyisini bilirsin bu konuda biz cahiliz..

niye sürülmesinki arkadaşlar.sonuçta çıkana kadar içimizdeydi çişimiz:KK70:birde günah diyenler var bence değildir ya sonuçta yüzündeki çişle abdest alıp namaz kılınmıcak şifa için yapılıyor bunu Allah görüp biliyor zaten...

Kızlar bir ara ben de şifalı bitkiler kitabında sivrisinek ısırmalarında çişi sürmenin kaşıntıyı gidereceğini okunmuştum.Herhalde amonyak içeriyor,bu yüzden etkilidir dedim ve yaptım,gerçekten fazla olan kaşıntı azalmıştı,rahatladım yani çişi sürünce bacaklarımdaki kaşıntılara.

ay kıslar alemsiniz yaa walla cok guldum hepinizin yazdıklarına.. siz cok yasayın emi...
ama bana cok mantıklı geldi bu olay. rahmetli anneannem bana hep epilasyon yaptıktan sonra yani bikini bolgesini cisinle yıka tuylerin azalır ve sonra hıc kalmaz demisti. inanırmısınız kadında hiç tuy yoktu ne bacak ne de başka yerlerinde teremizdi. o aceba heryerine mi uyguluyordu:)) bir de anneanem dehşet derecede titizdi yani hasta derecede. buna ragmen yapıodu bunu. dedem de hep yaralanmalarda ilk tukruguyle mudahale ederdi. biz igrenc diyince siz bilmezsiniz susun derdi.

uygulayan arkadaşlar nasıl sonuc aldınız soyler misiniz?

kızlar sadece fikir veriyorum: idrarın vücudumuza zararı vardr bence çünkü dinimizsde idrarın sıçraması çok günah diye belirtilmiş kesin bişeyi vardır ki günah olmuş. insan vücuduna zararlı şeyler günah faydalı olan şeyler sevap örneğin namaz kılmak vücudumuz için bi spor oyüzden sevap ve şart kılınmış.özellikle peygamber efendimiz belirtmiş tuvalete giderekn başınızı örttün diye bilimsel olarakta açıklanmş idrardan çıkan asitli buhar saç dükülmesine neden oluyormuş.

çişin mucizeleri diye bir kitap okumuştum...
orda içenler bile vardı güya kanseri yenyorlardı bilmem kitabın yalancısıyım...

kaydirigubbakcemile3 cidden çok güldüm.. ama faydası warsa neden olmasınn
alkisalkisalkis

X