Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Sabah çişi her derde deva,ben ayıplamam çişin profesörü oldum artık.
Umarım burnumdaki çilleri götürür,sağolsun severim çişimi çok iyiliğini gördüm.
Cildin rengini açıcı ve lekeleri yok eden bir etkisi var,duru bir görüntü oluşturuyor gerçekten.

kız allah seni ne yapmasın emi gülmekten kırıldım çişini çok severmiş delikafadulden o zaman biz delimiyiz o kadar kozmetiğe para harcıyoruzz hemde ücretsiz altta duran bi fabrika varkennnn :dance:

ay çok kötü ya midem bulandı oruç oruç.başka neler çıkacak acaba karşımıza.bence her söleneni denemeyin cildinizde.acısı sonradan çıkar

kızlar ya böyle saçmalıklara inanmayın
herkafadan bir sesçıkıyo
herbişi duyan topik açıyo ya cildinizi mahvetceksiniz

kız allah seni ne yapmasın emi gülmekten kırıldım çişini çok severmiş delikafadulden o zaman biz delimiyiz o kadar kozmetiğe para harcıyoruzz hemde ücretsiz altta duran bi fabrika varkennnn :dance:

supersın yaaa fabrika walla haklısınkaydirigubbakcemile3sositosositohihoyyyt:hooray:

arkadaslar büyük abdestinizi (yani b..) kaşınıza sürerseniz kaşlarınız gürleşiyomus bunu bi sitede okudum sonra kadınlar kulübünde bu konuyu da okuyunca koptum yawwdelikafadulden iyice b..u cıktı olayın desem tam üstüne iyi espri olucak yani herseye inanmaktan kendimizi mahvettik valla

arkadaslar büyük abdestinizi (yani b..) kaşınıza sürerseniz kaşlarınız gürleşiyomus bunu bi sitede okudum sonra kadınlar kulübünde bu konuyu da okuyunca koptum yawwdelikafadulden iyice b..u cıktı olayın desem tam üstüne iyi espri olucak yani herseye inanmaktan kendimizi mahvettik valla

katılıyorum sana

madem inanmıyosunuz bazılarınız inananların düşüncesine saygı gösterin lütfen sonuçta kimse sizi bişiye zorlamıyo ben şahsen denedim oda akşamdı ve banyoda denedim yarım saat kaldm banyoda en son yüzümü yıkayıp çıktım ve şimdi cildimde fark edilir bi parlaklık var bu bilgiyi bize verene çok tşkr ediyorum...

arkadaşlar idrar insan vücudundaki sıvıları atıyor ve vucüttan çıkış anında %100 sterildir, bu yüzden gerçekten denemek isteyipte mikrop kaparmıyım diyen varsa deneyebilir. hatta adaya düşenler içinde su bulamazsanız deniz suyu içmeyin onun yerinize çişinizi için derler.. emin olun ki steril. ve işe yaramasına hiç şaşırmıyorum

arkadaşlar idrar insan vücudundaki sıvıları atıyor ve vucüttan çıkış anında %100 sterildir, bu yüzden gerçekten denemek isteyipte mikrop kaparmıyım diyen varsa deneyebilir. hatta adaya düşenler içinde su bulamazsanız deniz suyu içmeyin onun yerinize çişinizi için derler.. emin olun ki steril. ve işe yaramasına hiç şaşırmıyorum
Desene ıssız adaya düştüğümüzde yanımızdaki üç şeyden biri çiş olacak sırnaşık şey..
Peki ıssız adada su bulamazsak nası üreteceğiz çişi:bbo:

vay be. isviçreli bilim adamlarından bile kesin konuşuyosunuz.
madem niye biz evlerde helaya harcıyoruz bu pek steril sıvımızı?:nazar:
nie altyapılar kanalizasyonlar döşeniyor, pis su temiz su diye ayrı sistemler oluşturuluyor?
senelerdir kimse bu kadar temiz olduğunu akıl edemedi de siz mi akıl ettiniz?
bi durun da bi düşünün napıyorum ben diye.
bi de arkadaşlar doğru dürüst uyarınca cevap verdiğiniz kelimelerin çirkinliğine bakın.
şu tavrınızdan bile belli neyin ne olduğu. çişin içinde fazla durmanın sonuçları olsa gerek.
kanalizasyonda sadece bu sıvının olduğunu düşünüyorsan ben daha ne diyim sana. çişin içinde falan da durmadım düzgün konuş, hiç denemedim burda yazılanları.

vay be voşu boşuna krem arıyomuşum derdimin dermani çişimdeymiş :bbo: :dance:
arkadaşlar ben iki gündür arap kızı kremini kullanıyorum ve sadece biraz yada birazdan daha fazla :smiley-cool: beyazlama oldu ve şimdi çşi keşvettim valla güzel olmak için SEVE SEVE SÜRERİM bunu dedime inanamıyorum :uhm: benim küçüklükten beri yüzümde çiller var azda değil ama yakışıo ama istemiyorum koyu da değil hani ama görünmicek gibi de değil bu aralar azdılar heryerdeler ve yüzümü işgal ettiler ben şey sorucaktım lütfen cevap verin ACABA AKŞAM YİNE ARAP KIZINI SÜRÜP SABAH ONU SİLİP SONRADA BU ÇİŞİ YÜZÜME SÜRSEM ARAP KIZINIDA KULLANACAĞIM İÇİN İŞE YARAMAMAZLIK YAPAR MI? :eek:

Şaka gibi bir konu ç*ş steril denmiş ç.ş steril olabilir ama anüs steril değil ek olarak ç*şte amonyak var.Amonyakla kozmetik mucizesi yaratıldığını da ben duymadım.Yapmayın arkadaşlar ya mideniz nasıl kaldırıyor

kızlar benim elimde aşırı derecede egzema vardı ayağımda mantar vardı o zaman orta okula gidiyordum bi arkadaşımın annesi mine böyle böyle yap düzelir dedi gerçekten 10 kez kadar çişimi yaparken elimi altıma koydum kuruyana kadar bekledim yıkadım duşa girdiğimde çömeldim yere işedim mantarlı ayağıma ve 4 yıl boyunca doktorların geçiremedi mantarı egzemayı o çiş aldı götürdü

vay be voşu boşuna krem arıyomuşum derdimin dermani çişimdeymiş :bbo: :dance:
arkadaşlar ben iki gündür arap kızı kremini kullanıyorum ve sadece biraz yada birazdan daha fazla :smiley-cool: beyazlama oldu ve şimdi çşi keşvettim valla güzel olmak için SEVE SEVE SÜRERİM bunu dedime inanamıyorum :uhm: benim küçüklükten beri yüzümde çiller var azda değil ama yakışıo ama istemiyorum koyu da değil hani ama görünmicek gibi de değil bu aralar azdılar heryerdeler ve yüzümü işgal ettiler ben şey sorucaktım lütfen cevap verin ACABA AKŞAM YİNE ARAP KIZINI SÜRÜP SABAH ONU SİLİP SONRADA BU ÇİŞİ YÜZÜME SÜRSEM ARAP KIZINIDA KULLANACAĞIM İÇİN İŞE YARAMAMAZLIK YAPAR MI? :eek:

VALLA BEN ÇİLLERİMİN OKULLAR AÇILANA KADAR GİDİCENİ YÜZÜMÜN BEBİŞ GİBİ OLCANI BİLSEM O ÇİŞİ İÇERİM BİLE VALLA SİVİLCESİ ÇİLİ VS... OLMAYAN ANLAMAZ :lepi:

yaralı parmağa işemek deyimi doğruymuş anlaşılan =) delikafadulden

X