Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ben günah olduğuna inanıyorum, vucudumuza sıçrayıp değmesi bile günah, kaldı ki yüze sürmek:bbo:

yorumları okudum okudum çatladımm :roflol:
kolay gelsin kızlar diorum :smiley-cool:

yapabilene iyi cesaret ne yapsam ki ya kullanmaya cesaretim olsa yapardımda çok iğreniyorum :KK70:

selam kizlar deneyen ve cok iyi bir sekilde faydasini gören ben simdiye kadar enfeksiyon kapmadim lekelerinden kurtulmak isteyen dener karar size kalmis zaten denemenizin 3 veya 4. günü farki görüyorsunuz benki yurtdisinda denemedigim krem ve sayisiz cilt doktoru ama nafile diyorum ya care yine kendimizdeymis hani bir laf var "kurda sormuslar ensen niye kalin oda demiski kendi isimi kendim yaparimda ondan" benimkide o misal gerisi sizin bileceginiz birsey saygim var ama lütfen sizde bunu deneyenlere saygi gösterin tsk ederim.

çiş zaten vucudun özsuyu seneler önce çişteki mucize adlı kitabı okumuştum her derde deva ğibi bişii

simelya bir daha çıktımı çillerin onu soracaktım yani bu tedavi ömürlük eger öyle ise bende bacaklarımdaki lekelere denicem ve sonuç alırsam yayınlıcam dakaydirigubbakcemile2

acaba sadece çilleri mi yok ediyo yoksa lekelerede mi iyi geliyo.ben yürekli değilim ama ablam çok yürekli kesin dener :KK70:

bütün yazılanları okudum kızlar benimde burnumun üzerinde çillerim var :KK43: senelerdir limon sürüyorum kışın geçiyo yazın çoğalıyolar :KK43: valla bu sırrı denicem gibi görünüyo :KK70: inşallahiyi gelir

simelya bir daha çıktımı çillerin onu soracaktım yani bu tedavi ömürlük eger öyle ise bende bacaklarımdaki lekelere denicem ve sonuç alırsam yayınlıcam dakaydirigubbakcemile2

benimkiler cil degildi canim günes lekesi ve öyle cok fazla günes lekesi icin krem kullanmadigim halde yazin cikmadilar su andada yoklar sanirim kurtuldum tamamen ama ben yine arasira cis isini yapiyorum hergün olmasada haftada 3 4 kez

:tomato: neeeee :1shok: :1shok:

bu gerçekmi yahuuu......

ıyyyy valla zor yapıpda bundan sonuç alan varsa kolay gelsin

nedim... :uhm:

bendede çil var onlardan kurtulmayı gerçekten isterim ama bu yöntem dini bakımdan uygun mu araştırmak gerekir.

deneyeceğim kesinlikle. ama sizden başka kimse duymasın. eşim duysa ne der kimbilir. bende leke var.ablamında çili var çok. bakalım işe yararsa onada yaptırıcam zorla. ama şimdilik gizli. gaza getirdiğiniz için sağolun kızlar.

kızlar bende bu sabah denedim çişi yüzüme sürdüm pamuk gibi oldu cildim denicem bi kaç hafta bakalım ...gün boyunca tuvalete gittiğimdede nimet tuvalete gidiyo diye acıdım çişime...bu arada eşime söledim bi daha beni öpmiceni söledi :)eşim sidikli diyo bana :)

bu yöntemi dener miyim bilmiyorum ama siz sabah ilkinden değil de ikinci cisinizden mi sürüyorsunuz yahu...ikinciye ben evde olmuyorum ki :roflol: kaydirigubbakcemile3 ilkinden sürsek nolur? aradaki fark ne acaba? bir de ne kadar bekletiyorsunuz yüzünüzde??

Son düzenleme:
nasıl yani:)bende de çil var lisedeyken bir ara krem kullandım kurtulmak için olmadı bida bişi denemedim azaldılar zaten ilginçki yazın da çoğalmıyrlar aynı duruyrlar.arkadaşlar sakın bişi yapma diğer türlü hoş olmazsın diyorlar ama bence beni kandırıyorlarrrr:))denesem mi ya ama sonuç alamazsam pişman olurum:KK43:(

vah garibim senelerdir sifonla gidiyordu... artık sifonu çekerken arkasından bi kere daha düşünmek lazım...

çişcikk:a015:

ya yeni okuduğumda bu çiş miş olayını kız lar casareti olan yapsın etsin okeyde aman sevgilinize fln birilerine söylemeyin düşünsene çevredende bi duyulsa kimse yanına yaklaşmaz be adamın...aslında mantıklıda düşünürsek hiçde iğrenç bi yanı yok sonuçta kendi vücudundan çıkan bişiy yane demi...

X