Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
yarım saatten biraz fazla tuttum dalin şampuanıyla yıkadım inanın yüzüme bir canlılık geldi ten rengim açıldı gibi belki zamanla çiller gider içimden bir ses tam gitmeyecek ama eskisinden daha az belirgin olacak diyor.Ama bence hiç olmazsa yüzünüzün daha aydınlık daha sağlıklı görünmesi için ideal yöntem.fakat bugün ikici çişimmiydi hatırlamıyorum unutmuşum aklıma biranda geldi yaptım

Son düzenleme:
kızlar azönce çişimi yüzüme sürdüm 10 dakikayı geçti sanırım yüzüm geriliyor:)
çok zor oldu sürerken ağzıma doğru aktı ıyyyy... umarım bir faydası olur yoksa boş yere işkence
:1shok::1shok::kedi:
yarım saatten biraz fazla tuttum dalin şampuanıyla yıkadım inanın yüzüme bir canlılık geldi ten rengim açıldı gibi belki zamanla çiller gider içimden bir ses tam gitmeyecek ama eskisinden daha az belirgin olacak diyor.Ama bence hiç olmazsa yüzünüzün daha aydınlık daha sağlıklı görünmesi için ideal yöntem

merakla sonucu bekliyorum eğer işe yararsa çok kişiye söylücemdelikafadulden
ben yapamıcam ama..kesin ve son kararım yapamam:sinifsinif:

Ben de Ukrayna' da okudum ,bu konu orada da geçmişti,aynen sizin dediğiniz gibi okuldan bir arkadaşımın dama hazayka yani ev sahibi söylemişti ona.:nazar:
.Onların eski toprakları,büyükleri gerçekten her konuda inanılmaz tecrübeli:kahve:..Bebek gibi hatunlar zaten ,binbir çeşit teknikle sabah akşam kendilerine,ciltlerine,vucutlarına bakıp,özen gösteriyorlar.delikafadulden
Çillerim yok ama olsa dener miydim bilemiyorumCADIARZU
denerdim herhalde yaww..:1ninca:
dener miydim:sinifsinif:
off
-tatlicadiarzu-:roflol:

Carmen Thomas 'ın ıdrar daki Mucize diye bir kitabı var..
Orada idrar yani ürenin amonyak içerdiği ve deniz analarında bulunan yakıcı bir etkisi olduğu için yara ve türlü sıkıntılara iyi geldiği yazıyor.
kimilerine göre çok saçma ve hurafe
kimilerine göre gerçekten mucize..
Lakin tedavi amaçlı bile olsa bu eylemin manevi olaran bir sakıncası olup olmadığı konusunda güvenilir bir kaynak tespit etmek gerek zannımca.

sivilcelere, lekelere iyi gelir mi dersiniz :uhm:

gerçi geliyorsa bile yapabilir miyim bilmiyorum.. :KK70:

çillerim var ve onları seviyorum.. yüzüme de çiş süremezdim açıkcası.. suratımıza bir o kalmıştı sürmediğimiz o da eksik kalsın bence.. bu kadar güzellik kör etmemeli bence insanın gözlerini..

sağlığa faydası olan hiçbirşey günah değildir önemli olan o faydayı keşfedebilmek ama idrar yaparken kıyafetlere ve tene sıçratmamak çok önemli dinimizde ama idrarı şifa için kullanmak nasıl olur onu araştırdım bir netice alamadım çok merak ediyorum doğrusu iğrençliğine gelince bende çil yok stresten çıkan sivilcelerim yavaş yavaş geçti kendiliğinden stresi yenmeden ne yapsam geçmediler stres bitti sivilceler gitti ama kırmızı kırmızı izler duruyor onların tamamen kaybolması için bu yöntemi kullanabilirmiyim bilmiyorum

benim sivilce lekelerim var, sağlık kısmında bir sıkıntı oluşturmicaksa neden olmasın, o çiş, oranızdan başka bi yerinize hiç mi değmedi, hiçmi şeyinizi yıkamadınız, bunun günah boyutu neresi onu anlamadım. ayrıca leke ve çili gidermeye çalışmak güzellikse güzellik, güzellik için kitabımızda bile 'eğer bakıldığı zaman farkedilen bir kusur varsa estetik yaptırmak caizdir' diye bir ifade vardır. leke çil kişiyi rahatsız ediyorsa neden olmasın. tüm sayfaları okumadım deneyen arkadaşlar varmı, geçiriyorsa ve bir zararı yoksa bende yaparım, bundan asla da rahatsız olmam. :1closedeyes:

şaşırdım hiç duymamıştın bendede çil var burnumda ve yanaklarımda kurtulmayı çok istiyorum çunku benı acayıp rahatsız edio denemeyı düşünüorum ama cesaret edemıorum kullanan arkadaşlar benim gibilere biras daha cesaret verinn :)mikrop kapmayız dimii:):)

ay benmde bi kac tane cil war.arkadaslar ben deneyecem.yarından itibaren baslıyorum.etkili olursa paylasrım sizinle:)))

ne uğraşıyosunuz çişle mişle kızlar ya gidin cildiyeye bi sürü ilacı var bıde güneş kremı alın yaz kış kullanın bi sey kalmaz valla yaa bende de vardı cok sükür geçtı sımdı hepsı

opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
2. çişin ii geldiğini sölüyuo herkes canım... sonuçlardan banada haber ver bende yapmayı düşünüyorum ama şuan hastayım geçsin başlicam umarım ii gelir

X