Bir yazara tutuldum. Derdime ortak olabilir misiniz :((

o zaman bence de kahraman tazeoğlu. yazıyı okurken de aklıma o adam gelmişti. konu sahibi arkadaş yok mok diyor ama belki de odur :)

Ben konu sahibi arkadaşa seslenmekten yoruldum, siz de yardımcı olur musunuz artık şu bilmeyeceyi çözelim !?

Son düzenleme:
o zaman bence de kahraman tazeoğlu. yazıyı okurken de aklıma o adam gelmişti. konu sahibi arkadaş yok mok diyor ama belki de odur :)
bancede kesinlikle kahraman tezoğlu çok yaşlı değil adam hadi 35 en fazla 40 olsun genç olup kaba olacağına orta yaşlı ve romantik olsun

film gibi :) madem olamayacağını düşünüyosun numarasını sil bence. gerçi çoktaan ezberlemişsindir. ama takıntı olmuş gibi sende. böyle aşklar tehlikeli bence. nerdenbiliyosun ki adamın senin hayallerindeki gibi olduğunu ?
sevgili olsanız bile ya hayallerin yıkılırsa. bi psikoloğa falan git.

evet tam örtüşen kahraman tazeoglu cuk oturuyor bun u ilk bulan arkadaş valşla bravo sana buldum bence
bence aranabilir genç ve sıcak birine benziyor kaç yaş fark varkiii

Toplam 22 kullanıcı konuyu okuyor. (21 üye ve 1 ziyaretçi)
Evitax,
gecee,
selen_86,
Geceeee,
Tryamor,
Joule,
BEYZUS,
KoYu_MaVi,
mortuus,
Sumak,
keklik06,
monarosa_22,
Mineeee,
gamze_eymen,
beirut,
baloncu,
buzdevri,
Efsunlu,
yazar_asigi,
sg_ceyda
Kendi adıma hikayene ve samimiyetine inanmıyorum.Topiğin toplamı olan 6 sayfayı tamamen okuduğum için birkaç cümle yazmaya zaten hakkım varken farz oldu diye düşünüyorum.Diyelimki hikayen GERÇEK! ve yardım istiyorsun.Zaten herkez sana yardım etmeye çalışmış.Özellilkle bir arkadaşın 'psikologa görün' sözlerine tamamen katılıyorum.Herneyse bunlar hiçbirşeyi değiştirmez.Gelelim samimiyetsiz bulduğum bu konuya şuanda neden yorum yapıyor olmama.Seni gönülden tebrik etmek isterimki..Gecenin bu saatinde ben dahil bukadar insanı bu topiğe topladın.Samimiyetimle söylüyorum bunu.Bu olay bu forumda karşılaştığım 2.olay biri kafası bozulmuş sağa sola sallıyordu diğeride sensin.

ilk aklıma gelen dogru bence noktalama işaretleri okadar düzgünki kendiside bi yazar bence öykü satarmı acaba diye test etmek amacı

konu sahibi neden susuyorsunuz ki madem derdiniz vardı yazdınız bizde yardımcı olmaya çalıştık bir takım şeyler yazdık geri çekildiniz cvp vermycktnz yazmasaydnz o zaman

benim gibi düşünen varmış. şimdi okudum bütün sayfaları. herkes inanmış yazılanlara bende inanıp yorum yapmıştım ama biraz mantıklı düşünsek film tadında uydurulmuş bi hikaye gibi. bu sitedeki kadınlar cin gibidir ama 1 kişi hariç herkes inanmış yazılanlara. konu sahibi arkadaşın mesaj sayısı 9 zaten. hem film gibi hikaye hemde yeni üye. bence düşündürücü. ben inanmıyorum. eğer gerçeksede psikologluk bu aşk.

Kendisine özel mesaj yolladım, fakat bu kadar seslenmemize rağmen gelmeyen konu sahibi bir özel mesajıma bakmaz herhalde...

Son düzenleme:
Arkadaşlar hepimiz konuyu terk edelim mi?
Konu sahibi belki o zaman bir açıklama yapmaya karar verir...

bir kaç ay önce yine bir yazar konusu vardı hatırladınız mı? o konuda da yazar evliydi. kıza asılıyordu falan. ben tarzlarını çok benzettim

Öncünüz olduğum asevindim.Bukadar ilgiye ramen topiğe girip/girip çıkıyor olması.Ama yazmıyr olması..Konuya yazan olmadığı dakikalarda biranda 3-5 kelimelik cümleler kurarak konuyu aktif tutma çabası..Bunlar dizilerde bile olmaz.Bukadar tesadüfler dizini.Herneyse ya herkez çıkmaya başladığında belki yazarın SON HARFİNİDE söyler..KOMİK..

Arkadaşın vicdanına bırakıyorum fake meselesini. Şahsen öyle bir şeyse utanmalı kendinden... Şayet değilse açıklama yapmalı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…