Bir Üsttekinin Dileği İçin Esma Okuyalım:)

Sizin için 202 tane Mâlikü’l-Mülk esması okudum. Mülkün sahibi Allahım maddi ve manevi derecelerinizi arttırsın, işlerinizi kolaylaştırsın, gönlünüzden geçenleri nasip etsin inşallah.

Benim olmasını çok istediğim, ağır ağır ama çok şükür ilerleyen bir işim var bu hafta yine görüşeceğiz. Çok dardayım, bu iş artık son çarem, umudum. Görüşmemin olumlu geçmesini, en kısa sürede, maddi ve manevi olarak gönlümden geçen koşullarda kabul edilmeyi, hayırla olumlu sonuçlanmasını istiyorum Allah'ımdan. Allah razı olsun okuyacak arkadaştan.

İşlerinizin kolayca hallolması her işin başarıyla sonuçlanması için 156 tane Ya Kayyum okudum.Rabbim kabul etsin.

Busefer de biz aynı anda yazmışız :) sizin içinde 100 tane Ya Allah okudum.Rabbim kabul etsin.
:KK54:sizin içinde 70 ya allah ya rahman ya rahim ya kaviyyü ya kadir okudum rabbim dualarınızı kabul etsin,bu gün güzel dua ettik yaaa:KK19:

Kızım hasta 10 yıldır tedavi
görüyor malesef
Tedaviye cevap vermiyorum Allah rızası için kızama şifa niyetine okurmusunuz .
Okuyun okumayanlar Allah razı olsun .

Hemen ya safi okuyorum rabbim ya safi isminin hurmetine evvela kiziniza sonrada tüm rabbimin ya safi ismine muhtac olan herkese sifa olsun inşAllah

Amin canim benim inşAllah rabbim hepimizden razı gelsin
1000 ya safi okudum kiziniza aksama gene okurum
İnşAllah en kisa zamanda güzel haberlerinizi alırız

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.
Bende size dua edeceğim .
300 Ya Şafi okudum.Rabbim hayırlısıyla şifalar versin.

Sizden de Allah razı olsun
Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah
Sizin için de dua edeceğim .

Kızım hasta 10 yıldır tedavi
görüyor malesef
Tedaviye cevap vermiyorum Allah rızası için kızama şifa niyetine okurmusunuz .
Okuyun okumayanlar Allah razı olsun .

1 Fatiha 422 ya Şafi 10 salavat okudum Rabbim en kısa sürede şifasini versin, sıkıntılarınızı hafifletsin, feraha çıkarsın inşallah.

Sırayı bozmayayım hemen arkanıza geleyim ozaman ben de :)

Sizin için 113 EL-BAKİ okudum.Rabbim gönlünüzden geçenleri hayırlısıyla kabul etsin inşallah.
156 El-Kayyûm okudum sizin için:) rabbim dualarınızı dua edeninizi bol etsin. Gönlünüzden geçeni hayırlı eylesin

X