Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Melidia'm, canım arkadaşım. Mutsuz punk ile ikinize birer fatiha okudum. Peygamber efendimiz ve ehlibeytinin ruhlarına hediye eyledim ve sizin ikinize de dua ettim. Rabbim gönlünüze göre versin. AMİN!

canım ben de sana fatiha okudum Allah kabul etsin inşallah amin

piolin bende sana okudum
Bujuu, bir ihlas bir fatiha okudum peygamber efendimiz ve ehli beytinin ruhlarına hediye eyledim. sana dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin.

Aşağıdaki arkadaşım, annem şimdi kolonoskopi yapılmak üzere hastanede, dua eder misin? Her şey güzel geçsin! Sonuçlar sağlıklı temiz çıksın. AMİİİNNN!

okudum. rabbim hastalarımıza şifa, yardım bekleyenlere umutlu kapılar açılsın inş...

kızlar herkesin zor zamanları vardır mutlaka.. ama unutmamak lazımki.. ALLAH herşeyden büyük ve herşeye kudrettir..
bende zor günler yaşıyorum.. sizden ricam ALLAH rızası için rabbim bana hayırlı olanı nasip etsin..
ailemle aramda olan sorunları gidersin..
haziranda atamayı nasip etsin inş
duacınızım inşALLAH

canım benim Allah yardımcın olsun
ailevi sorunları da işle ilgili belirsizlikleri de iyi bilirim
herşey düzelir Allahın izniyle
senin için okudum

gülümsünün annesi için ve melidia için okudum

Buujuu, sağ ol canım. Allah razı olsun. Annem çıktı kolonoskopi'den sonuçlar da temiz çok şükür.
Sağ ol ilgine...

Ben de senin için okudum. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla...

amin canım benim
ben de sana ve bujuu ya okudum
Allah kabul etsin

okudum canım. Allah kabul eder inşallah

merhaba arkadaşlar allah kabul etsin kardeşimin okulla ilgili bir sıkıntısı var organizasyoncu anlının akıyla çıkabilmesi için du edermisiniz adı melek allah razı olsun herkezden :)

canım benim hayırlı cumalar
yine sana kısmetmiş duam :)
Allah kabul etsin

Melidia'm, dua kardeşim; bir ihlas bir fatiha okudum. Peygamber efendimiz ehlibeyti .... ruhlarına hediye eyledim.
ve sana dua ettim.

Rabbim gönlüne göre versin. Feraha çıkartsın seni... AMİNNN!

Bende sana okudum, Allah gönlünün muradını versin inşallah amin.

allah razı olsun ağzına sağlık

sana okudum canım
Allah yardımcın olsun

Melidia senin için okudum gönlündeki olsun inşallah kuzum

Bridezilla araya kaynamış.
Ben şimdi 4 ihlas 4 fatiha okudum. Peygamber efendimiz ve ehli beytine hediye eyledim.
Bridezilla, wish_,melidia,kestane_şekeri; dördünüze de Rabbimden af ve mağfiret dilerim. Gönüllerinizin muradını vermesini diledim. Allah'ım kabul buyursun... AMİN!

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…