Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

merhaba arkadaşlar gece gündüz Allaha yalvardığım, çok istediğim bir dileğim var ,rica etsem bana da okur musunuz inanın hayırlı bir dilek gerçekleşince buraya yazarım inşallah.. Müslümanın müslümana yaptığı dua kabul olurmuş inş. benim duama da Allah-u teala cevap verir sizden ricam lütfen bana da okuyun Allah razı olsun..

bujuu çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun Allah senin de dualarını kabul eylesin

hepinizin duaları kabul olur inşaallah.allaha şükür tek sıkıntım eşimle birlikte iş dolayısıyla ailemizden büyüdüğümüz yerden İstanbul dan uzak olmak.benim için dua eder misiniz iş yerimizi satıp İstanbul a yerleşmek istiyoruz.bir çoğunuz anlıyorsunuzdur beni.dualarınızla satılsın bir an önce iş yeri inşaallah AMİN

canım benim senin için okudum
Allah yardımcın olsun

hepinize çokk teşekkür ederim Allah razı olsun inş. hayırlısıyla kavuşuruz isteklerimize.. iyi ki varsınız..

üçümüze (sana,kendime ve aybirgeye) sabah dua etmiştim. şimdi yine ettim. ALLAH KABUL EDER İNŞALLAH

ARKADAŞLAR
son zamanlarda yüce rabbimden bana, sevdiği kullarından,dini inancı sağlam olan, çok sevilip seveceğim ,bana ve aileme denk hayırlı bir eş,bir yuva istiyorum. bana dua eder misiniz?

şimdiden sağolun rabbim sizlerin de dualarınızı kabul etsin.

Mutsuzpunk, fatiha okudum ve dua ettim sana!
Allah gönlüne göre versin. AMİN!

canım benim Allah razı olsun
gönlüne göre bi eş çıksın tez zamanda karşına inşallah
senin için fatiha okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…