Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Arkadaşım, senin için bir ihlas bir fatiha okudum. Peygamber efendimize ve ehlibeytine hediye eyledim.
Dua ettim senin için. Rabbim HAZİRAN - 2013 atamalarında çok mutlu olacağın bir yere atanmanı nasip etsin. Her şey gönlünce olsun. AMİN!

canım atamaların için okudum sana ALLAH gönlüne göre versin.bende hayırlı bir yuva kurmam için dua istiyorum

canım atamaların için okudum sana ALLAH gönlüne göre versin.bende hayırlı bir yuva kurmam için dua istiyorum
Buju, senin için okudum dua ettim fakat sen karıştırmışsın canım, ben atama için dua istememiştim ki bir üstteki arkadaş istemişti. :KK66:

Ben de sana okudum canım, Allah hayırlı bi yuva nasip etsin, gönlüne göre versin.

Ben de sana okudum canım, Allah hayırlı bi yuva nasip etsin, gönlüne göre versin.

Aybirgen, beni atlamışsın. :KK5:
Bir ihlas bir fatiha okudum senin için peygamber efendimiz ve ehlibeytinin ruhlarına hediye eyledim.
Rabbime gönlünün muradını vermesi için dua ettim. :KK34:

Gulumsun bende senin niyetine okudum. Allah ım hayırlısı ile tez zamansa gönlündekini sana nasip etisn inş.
Aybirgen senin içinde okudum sana da Rabbim hayırlısı ile nasip etsin istediklerini inş.
Amin amin amin Ya Rabbi

Gulumsun bende senin niyetine okudum. Allah ım hayırlısı ile tez zamansa gönlündekini sana nasip etisn inş.
Aybirgen senin içinde okudum sana da Rabbim hayırlısı ile nasip etsin istediklerini inş.
Amin amin amin Ya Rabbi

Turkuazcanım, nasılsın? Gelsene gene konumuza... Senin eksikliğini çok hissediyorum ben!

Ben de senin niyetine okudum canım. Rabbim tez zamanda hayırlı bir yuva kurmanı nasip etsin inşallah... :KK16:

Aybirgen, beni atlamışsın. :KK5:
Bir ihlas bir fatiha okudum senin için peygamber efendimiz ve ehlibeytinin ruhlarına hediye eyledim.
Rabbime gönlünün muradını vermesi için dua ettim. :KK34:

Okudum canım senin için de, Allah gönlüne göre versin. Duaların hayırlısıyla kabul olsun.

Arkadaşım, senin için bir ihlas bir fatiha okudum. Peygamber efendimize ve ehlibeytine hediye eyledim.
Dua ettim senin için. Rabbim HAZİRAN - 2013 atamalarında çok mutlu olacağın bir yere atanmanı nasip etsin. Her şey gönlünce olsun. AMİN!

Gülümsün senin için okudum gönlündeki olur inşallah

ALLAH razı olsun güzel kardeşim. inş atamalarda anlımın akıyla çıkacam.
ve şu evlilik olayında pişman olmayacagım kararlar evrdirsin rabbim.
bir dönemeçten geçiyorum bu konudada:KK43:
ailesi baskı kalbim mantıgım çok karışmış durumda

atama için ben istedim:KK16::KK16:
fatiha yı okudum. rabbim sana mutlu huzurlu aşkla dolu bir yuva nasip etsin
inş banada öyle bir yuva nasip eder:KK16:

karışmış cnm:KK70: olsun okudum ben sana tekrar fatihamı

Okudum canım senin için de, Allah gönlüne göre versin. Duaların hayırlısıyla kabul olsun.

Gülümsün senin için okudum gönlündeki olur inşallah

Buujuu, Aybirgen, Kestane Şekeri; üç ihlas, üç fatiha suresi okudum. Sizlere dua ettim.
Rabbim gönüllerinizin muradını versin hayırlısıyla... :KK16:

ALLAH razı olsun güzel kardeşim. inş atamalarda anlımın akıyla çıkacam.
ve şu evlilik olayında pişman olmayacagım kararlar evrdirsin rabbim.
bir dönemeçten geçiyorum bu konudada:KK43:
ailesi baskı kalbim mantıgım çok karışmış durumda

atama için ben istedim:KK16::KK16:
fatiha yı okudum. rabbim sana mutlu huzurlu aşkla dolu bir yuva nasip etsin
inş banada öyle bir yuva nasip eder:KK16:
Arkdaşım, senin için de okudum. Hayırlısıyla atanman ve hayırlısıyla evlenmen için dua ettim. :KK34:

Arkadaşlar haftaya sınavım var benim için dua ederseniz çok sevinirim.....şimdiden teşekkürler....buujuu,melidia,gulumsunn birer fatiha ve ihlas okudum Rabbim tüm dileklerinizi kabul etsin....:KK66:

Arkadaşlar haftaya sınavım var benim için dua ederseniz çok sevinirim.....şimdiden teşekkürler....buujuu,melidia,gulumsunn birer fatiha ve ihlas okudum Rabbim tüm dileklerinizi kabul etsin....:KK66:

hayırlı cumalar kızlar

gülümsün bujuu ve debusi için okudum
Allah kabul etsin

Debusi ve Melidia'm, sizler için okudum.
Debusi senin sınavın için dua ettim. Melidia'm, senin de gönlüne göre hayırlı bir yuva kurabilmen için dua ettim.
Rabbim kabul buyursun inşallah.

buujuu gulumsunn melidia 1 fatiha 3 ihlas okudum...rabbim gönlünüzden geçen dilekleri gerçekleştirsin......Aminnnn.....

X