Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

canım benim ben de sana ve kestane şekerine fatiha ve ayetel kürsi okudum
Allah selamete çıkarsın bizi inşallah

bu topık çok güzelmiş tevafuken gördüm .ben hep tüp bebek özel bölüme baktığım için bu bölümlere girmemiştim:) rabbım herkesiz tüm dualarımızı kabul etsin inş

melidia, Gulumsunn, kestane-sekeri, wish_,buujuu Sizlerin hayırlı dilekleri için Fatiha-ı Şerif okudum.
Ablamın yoğun bakımda yatan kayınvalidesi için sizlerden dua istiyorum.
Allah kabul etsin, Allah razı olsun.

melidia, Gulumsunn, kestane-sekeri, wish_,buujuu Sizlerin hayırlı dilekleri için Fatiha-ı Şerif okudum.

Buzdevri okudum ve dua ettim.
Sizlerde "ya şafi" diyerek dua edin bence...
Ya şafi şifa ver, diye dua etmek lazım diyordu bir arkadaşım.
Allah şifasını versin. AMİN!

Tabi ederim ablan için ben. Allah şifa versin canım benim

Allah şifa versin
şifa duası okudum hastanız için

rabbim dualarımızı geri çevirmesin.
bizi merhametine nail kılsın..

buzdevri : ablasının kayin validesine acil şifalar versin. onu çocuklarıan ve sevdiklerine bağışlasın

wish : kardeşinin sorununu en kısa zamanda düzeltmesini ve organizasyonunu çok iyi yapmasını nasip eyle..

mutsuzpunk,gülümsün ve melidia ne istediğini tam anlayamadım ama rabbim size dua eden insanların ve kendiniz için ettiğiniz duaları kabul etsin inş. kalbinin aklının inş en kısa zamanda feraha çıkar..

3fatiha ve 3 ihlasta okudum..

ALLAHrızası için sizde bana edermisin.

şuan olan kısmetin benm için hayırsızsa ailemin bunu anlamasını nasip eylesin.
bu konuda bana pişman olcagımım bi karar verdirmesin.
mutlu huzurlu bi yuva nasip etsin inş..

bide hazirandaki atamalarda inşALLAH atanırım

duacınızım kızlar

Arkadaşım, senin için bir ihlas bir fatiha okudum. Peygamber efendimize ve ehlibeytine hediye eyledim.
Dua ettim senin için. Rabbim HAZİRAN - 2013 atamalarında çok mutlu olacağın bir yere atanmanı nasip etsin. Her şey gönlünce olsun. AMİN!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…