Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Gulumsunn, Debusi ve tabii ki melidia; sizler için 1 elham, 1 ihlas okudum ayrı ayrı.
Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah hayırlısıyla:KK66::KK16:

canım benimmm
ben de senin için okudum
Allah kabul etsin

senin için okudum cnm

canım sana da okudum 1 fatiha
Allah kabul etsin

Buujuu, okudum ve dua ettim senin için. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla...

Alttaki arkadaşım; babamın hayırlı ve gönlüne göre bir iş bulması için dua eder misin?

canım benim Allah babana hayırlı rızık kapıları acsın diye dua ettim

tabi canım etmez miyim:KK16:
Okudum canım, inşallah babacıgın tez vakitte istediği gibi bir iş bulur da rahata erer biraz. Allah kolaylık versin. AMİN.

canım adaşım senin dileğin için de okudum
Allah iyi günler göstersin

gulumsunn&asli85 sizler için 1 fatiha 1ihlas okudum....aminnnn...

sana da okudum canım
Allah kabul etsin

senin için okudum buujuu ihlas ve fatiha

canım kardeşim benim
senin için de okudum
Allah duyuyo sesimizi
sıkıntından kurtul inşallah

MELİDİA senin için okudum canım, Allah gönlünün muradını versın inşallah.

ben de sana okudum canım
Allah kabul etsin
Melidia'm, yine sana denk geldim.
3 ihlas, 1 fatiha,1 fil suresi (ayetel kürsi okuyacaktım birden fil suresini okudum.) 1 ayetel kursi okudum ve sana dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin. Seni feraha çıkartsın. Amiiiiiiiiiin! :KK16:

Melidia'm, yine sana denk geldim.
3 ihlas, 1 fatiha,1 fil suresi (ayetel kürsi okuyacaktım birden fil suresini okudum.) 1 ayetel kursi okudum ve sana dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin. Seni feraha çıkartsın. Amiiiiiiiiiin! :KK16:

canım benimmmm
ben de sana okudum aynılarını
kalbim duam seninle canım kardeşim

buujuu ,melidia, siyahkuğu, gulumsunn,uskuppp 1fatiha 1ihlas okudum...rabbim kabul etsin....
bana sınavımda başarılı olmam için ve hayırlısı ile iş için dua ederseniz sevinirim...:KK66:

buujuu ,melidia, siyahkuğu, gulumsunn,uskuppp 1fatiha 1ihlas okudum...rabbim kabul etsin....
bana sınavımda başarılı olmam için ve hayırlısı ile iş için dua ederseniz sevinirim...:KK66:

Allah yardımcın olsun canım
senin için okudum
Allah zihin açıklığı versin

debusi ve melidia için okudum

Allah yardımcın olsun canım
senin için okudum
Allah zihin açıklığı versin

​Bujuuu, melidia'm, debusi; sizler için ayrı ayrı okudum dua ettim. Rabbim gönüllerinize göre versin. Debusi sınavın için de dua ettim. Rabbim zihin açıklığı versin. AMİN! ;-)

​Bujuuu, melidia'm, debusi; sizler için ayrı ayrı okudum dua ettim. Rabbim gönüllerinize göre versin. Debusi sınavın için de dua ettim. Rabbim zihin açıklığı versin. AMİN! ;-)

canım arkadaşım ben de sana okudum
Allah kabul etsin inşallah

melidia,gulumsunn,buujuu,siyahkuğu 1 ihlas 1 fatiha okudum.. rabbim gönlünüzden geçen dilekleri versin..:KK66:

canım ben de sana okudum
Allah kabul etsin
Melidia'm, okudum ve dua ettim sana! Rabbim hayırlısıyla yuvanı kurmanı nasip etsin diye... Öpüyorum...:KK16:

Aşağıdaki arkadaşım; babamın hayırlı kolay gönlüne göre bir iş bulması için dua eder misin? ( Allah razı olsun. Sağ ol şimdiden! )

Melidia'm, okudum ve dua ettim sana! Rabbim hayırlısıyla yuvanı kurmanı nasip etsin diye... Öpüyorum...:KK16:

Aşağıdaki arkadaşım; babamın hayırlı kolay gönlüne göre bir iş bulması için dua eder misin? ( Allah razı olsun. Sağ ol şimdiden! )

yine ben :)
canım benim Allah babana hayırlı rızık kısmet kapıları açsın inşallah
senin için de baban için de okudum
Allah kabul etsin

gulumsunn,melidia,buujuu, siyahkuğu........1fatiha 1ihlas okudum...rabbim tüm dualarımızı kabul etsin..:KK66:

X