Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Amin inşallah senin için okudum.. Allah kabul etsin.

Benim duam gönlümden geçen her gün Allaha dua ettiğim ona derdimi açtığım anlatmasam da rabbim biliyor hayırlısı ile nasip etsin. Amin.
Okudum Allahım gönlünden geçenleri kabul etsin İnşAllah

Sizin icin okudum duami..bebegim var ve geceleri uyumuyor..nolur uykusunu almasi uyumasi icin dua ederseniz sevinirim..uykusuzluktan bitiyorum artikk..kim goruyorsa bu yazimi dua etsin yalvaririm..geceleri uyusun minigim
Okudum minik için, bende beklediğim bir sonuç var iyi gelsin diye dua rica ediyorum

merhaba hayırlı günler lütfen banada dua edin 12 haftalık gebeyim bu hafta sonu tarama testine gireceğim bebeğim sağlıklı doğsun sağlıkla kucağıma alayım test sonuçları iyi gelsin diye dua eder misiniz hepinizden allah razı olsun ismim yeliz teşekkür ederim

Okudum, umarım sonuçlarınız iyi gelir sağlıkla alırsınız yavrunuzu kucağınıza.

Ben dün vefat eden canım babaannemin kabrinin geniş olması, sorgusunun kolay geçmesi ve Rabbimin ona rahmetiyle muamele etmesi için duanızı istiyorum.

okudum bağışladım babannene.
benim niyetim sıkıntılarımın geçmesi

Okudum, bana da bebeğimi sağlıkla kucağıma almam için dua eder misiniz?

Okudum.
8 aylık kızım Eylül Yında açık kalp ameliyatı olacak. Sağlıkla geçmesi ve bu sorundan iz kalmaması için dua eder misiniz?

Okudum.
8 aylık kızım Eylül Yında açık kalp ameliyatı olacak. Sağlıkla geçmesi ve bu sorundan iz kalmaması için dua eder misiniz?
Sizin için Okudum RABBİM kolaylaştırsın zorlaşırtırmasın, sağlıkla sıhhatle huzurla afiyetle kalıcı şifa bulsun evladınız aminnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…