Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin icin okudum duami..bebegim var ve geceleri uyumuyor..nolur uykusunu almasi uyumasi icin dua ederseniz sevinirim..uykusuzluktan bitiyorum artikk..kim goruyorsa bu yazimi dua etsin yalvaririm..geceleri uyusun minigim
Senin icin okudum. Cocugun inşallah geceleri uyur.

Sizin icin okudum duami..bebegim var ve geceleri uyumuyor..nolur uykusunu almasi uyumasi icin dua ederseniz sevinirim..uykusuzluktan bitiyorum artikk..kim goruyorsa bu yazimi dua etsin yalvaririm..geceleri uyusun minigim
Sizin için okudum sağlıkla sıhhatle büyütün inşallah geceleri güzelce uyusun

Bende sizin icin okudum duami.sagolun..

bebegim gece uykulari duzene girmesi icin dua ederseniz sevinirim.uykusuzluktan perisanim..

Uykusuzluga hiç dayanamadigim icin cok iyi anliyorum sizi

Okuyup dua ediyorum, umarim bebeginiz misil nisil uyur da siz de rahatlarsiniz.

Benim duam; sikintilarimin acilmasi, icimin ferahlayip ruhumun hafiflemesi, saglik ve en kisa zamanda aski bulmak

Allah umarım gönlünüzde geçen herşeyi hayırlısı ile nasip eder sağlık sıhhat huzur verir.

Benim dileğim henüz doğmamış bebeğimin sağlıklı olması. Testlerde kötü çıktı sonuçları. Ondan ayrılmak zorunda kalabilirim. Allahım onu bana bağışlasın

Okudum Allah şafi ismiyle şifa versin insallah

Benim de dileğim hayırlısıyla sağlıkla huzurla ailemle yeni mutlu bir ev istiyorum

Sizin için okudum blossom Rabbim çok güzel bir ev nasip etsin inşallah size

Benim duamda eşimin atanması tez zamanda ve bol rızık çok teşekkür ederim

Sizin için okudum, Allah kabul etsin inşallah dileğiniz olursa bana da haber verin lütfen.
Allah hayırlısıyla buradaki herkesin dileklerini kabul etsin inşallah. Bugünlerimize çok şükür benim duam da Allah bugünlerimizi aratmasın inşallah, mutluluğumuz huzurumuz daim olsun daha güzel günler bizleri beklesin, Allah hiçbirimizi kötülüklerle, çoluğumuz çocuğumuzla, ailemizle imtihan etmesin inşallah.

Amin sizin için okudum.

Okudum, Rabbim kabul etsin.

Benim duam; ruhumun hafiflemesi, icimin ferahlamasi, sevdiklerimin sagligi, huzur, bereket ve ask❤
Sizin için okudum, Rabbim kabul etsin.

Benim duam; Allahım yarın doktordan hayırlı haber alayım, annemin sonuçları temiz çıksın. Saçımdaki hastalığıma ve bedenimdeki hastalığıma Şafi isminle şifa ver, tedaviler işe yarasın iyileşeyim.amin..

Sizler için ayrı ayrı okudum . Allahım Şafi ismiyle acil şifalar versin İnşAllah güzel haberler alırsınız

Okudum Allah şafi ismiyle şifa versin insallah

Benim de dileğim hayırlısıyla sağlıkla huzurla ailemle yeni mutlu bir ev istiyorum

Sizin için okudum blossom Rabbim çok güzel bir ev nasip etsin inşallah size

Benim duamda eşimin atanması tez zamanda ve bol rızık çok teşekkür ederim

P paki34 Bllossom E Edanur10 gulceayyuzlum

Sizler için ayrı ayrı okudum ALLAH kabul etsin aminnnnnn

Benim duamda tez vakitte afiyetle,kolaylıkla eşim ile kabeye umreye hacca gidebilmek

Okudum, Rabbim kabul etsin.

Benim duam; ruhumun hafiflemesi, icimin ferahlamasi, sevdiklerimin sagligi, huzur, bereket ve ask❤
Sizler için de ayrı ayrı okudum Allah kabul etsin

Benim duam ailemin,benim ve çocuklarımın sağlığı ve huzuru. Allahım sevdiklerimizle imtihan etmesin kötü insanlardan korusun
Bi de hayırlısıyla en kısa zamanda borcumuzu ödeyip gönlümüze göre ev nasip etsin İnşAllah

Amin inşallah senin için okudum.. Allah kabul etsin.

Benim duam gönlümden geçen her gün Allaha dua ettiğim ona derdimi açtığım anlatmasam da rabbim biliyor hayırlısı ile nasip etsin. Amin.

Amin inşallah senin için okudum.. Allah kabul etsin.

Benim duam gönlümden geçen her gün Allaha dua ettiğim ona derdimi açtığım anlatmasam da rabbim biliyor hayırlısı ile nasip etsin. Amin.
Okudum, Allah kabul etsin inşallah

Bebeğimi saglıcakla ve hayırlısyla vaktınde kucagıma almak ıstıyorum, rabbımden dileğim budur

Okudum, Allah kabul etsin inşallah

Bebeğimi saglıcakla ve hayırlısyla vaktınde kucagıma almak ıstıyorum, rabbımden dileğim budur
Okudum inşallah sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi.
Benim dileğimi de rabbim biliyor inşallah en kısa zamanda nasio etsin hayırlısıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…