Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Bende senin icin 3 ihlas, 3 Fatiha, 3 Ayet El kürsi okudum, Rabbim gönlünden gecen Tüm dualari kabul etsin insAllah, Allah ne muradin varsa versin. Amin

3 İhlas 3 Fatiha suresi okudum Rabbim kabul etsin duanızı inşallah
3 İhlas
3 Fatihâ
3 İnşirah
3 Salavat-ı Şerife
100 Ya Şâfi
Okudum niyetinize bagışladım. Rabbim dualarınızı kabul etsin dertlerinize deva hastalıklarinıza şifa olsun Bebeğiniz sağlıcakla gelsin inşallah

5 İhlas 5 Fatiha 5 inşirah 100 Ya şafi okudum Rabbim kabul etsin duanızı inşallah Sizinde bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah'ım

5 İhlas 5 Fatiha 5 inşirah 100 Ya şafi okudum Rabbim kabul etsin duanızı inşallah Sizinde bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah'ım
Sizin için 3 Fatiha 3 İhlas 3 Ayetel kürsi okudum.Allah kalbinizdeke duanızı kabul ve makbul eylesin.

Okudum dileğiniz kabul olsun Amin sizde benim sağlığıma kavuşmam için fatiha okur musunuz

Sizin içinde 3 ihlas, 1 Fatiha ve bir tane ayetel kürsi okudum. Allah yardımcınız olsun inşallah en kısa sürede kolaylıkla sağlığınıza kavuşursunuz. Allahım çok büyük
Okudum. Dileğiniz kabul olsun. Sıradaki arkadaş da psikolojimin düzelmesi için okuyabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…