Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin icin 9 Fatiha okudum Rabbim dualarinizi kabul etsin insAllah Amin 🤲
Sizin için 7 Fatiha 3İhlas okudum.Allah şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine yüreğinizden olmasını dilediğiniz dualarınızı kabul eylesin ve hakkınızda hayırlı kılsın.Amin

Sizin için 5 Fatiha, 5 İhlas, 1 Ayetel Kürsi okudum.Rabbim gönlünüzdekileri hayırlısıyla kabul etsin, karşınıza çıkarsın inşallah.
Sizin için 7 Fatiha 5 İnşirah 3 İhlas 1Ayetel kürsi okudum.
Allah bu güzel mübarek gecede inşirah ferahlığı versin.Tüm kötülüklerden korusun.Dualarınızı kabul etsin ve hakkınızda hayırlı kılsın.Amin

Sizin için 7 Fatiha 5 İnşirah 3 İhlas 1Ayetel kürsi okudum.
Allah bu güzel mübarek gecede inşirah ferahlığı versin.Tüm kötülüklerden korusun.Dualarınızı kabul etsin ve hakkınızda hayırlı kılsın.Amin
Sizin için 7 Fatiha okudum . Dualarınız kabul olsun🤲

SİZİN İÇİN 3 FATİHA 3 KADİR SÜRESİ 3 İNŞİRAH SÜRESİ VE 3 İHLAS SÜRESİ OKUDUM ALLAH DUALARINIZI KABUL ETSİN AMİNNNNNN :KK200:
Sizin için 3 Fatiha 3 İnşirah ve 3 İhlas okudum. Rabbim ne dileğiniz varsa en hayırlı şekilde tez zamanda kabul edip sevindirsin sizi. Amiiinnn 💚

Sizin için 3 fatiha 1 ayetel kürsi 3 ihlas 10 salavat okudum Rabbim dualarını dileklerini kabul etsin. Amin
Sizin için 3 Fatiha, 3 Ayetel Kürsi, 3 İhlas, 3 İnşirah suresi okudum🌼 Rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa hakkınızda hayırlı kılsın, eğer bir iç sıkıntımız var ise içinize ferahlık versin 🤲🏻💜

Sizin için 3 Fatiha, 3 Ayetel Kürsi, 3 İhlas, 3 İnşirah suresi okudum🌼 Rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa hakkınızda hayırlı kılsın, eğer bir iç sıkıntımız var ise içinize ferahlık versin 🤲🏻💜
Sizin için 3 Fatiha 3 İhlas 3 inşirah suresi okudum. Allah kabul etsin duanızı inşallah

Sizin için 3 Fatiha 3 İhlas 3 inşirah suresi okudum. Allah kabul etsin duanızı inşallah
Bende senin için 3 Fatiha 3 ihlas 3 Ayetel Kürsi 100 salavat ♥️
Hayırlı evladın evlatların olsun. Doğumun kolay olsun. Ne muradın varsa nasip olsun. 🤲🤗

X