Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Kumral Ada Mavi Tuna Senin niyetin için okudum. Rabbim tez zamanda hayırlı mutlu olabileceğin maaşı iyi ortamı güzel bir iş nasip etsin İNŞAALLAH. Benim de dileğim tez zamanda borclarimi ödeyebilmek.

Hayırlısı ile duanız kabul olsun inşallah
Sizin için 5Fatiha okudum Rabbim niyetinizi hayırla yaşatsın inşaallah .Benim niyetime okuyacak kardeşim duamin gönlüme göre nasip olmasiicin okursa çok sevinirim

Reactions: Bns
Namaria senin dualarının kabul olması için okudum. Rabbim tez zamanda borçlarını bitirmeyi nasip etsin. Sorunların düzelsin Amin Amin Amin

Aminnn Allah razı olsun Rabbim kabul etsin ben sağlık istiyorum sadece bende size edeyim isminizi söylerseniz tekrar Allah razı olsun çok sevindim

Aminnn Allah razı olsun Rabbim kabul etsin ben sağlık istiyorum sadece bende size edeyim isminizi söylerseniz tekrar Allah razı olsun çok sevindim
Amin sizden de Serap Hanim.
ismim Gamze,
Niyetim de; sagligima kavusup, hayirli bir is bulmak.
cok tesekkur ediyorum, Allah ne muradiniz varsa versin

Amin sizden de Serap Hanim.
ismim Gamze,
Niyetim de; sagligima kavusup, hayirli bir is bulmak.
cok tesekkur ediyorum, Allah ne muradiniz varsa versin

Sevgili Gamze rahatsızlığınız nedir bilmiyorum ama canı gönülden 10 Fatiha okudum sizin için. Rabbim kabul etsin

Sizin dileğiniz için okudum Allah kabul etsin tez vakitte gönlünüzdekini nasip etsin inşallah ❤
Vaveyylla gönlündeki dilegini rabbim tez zamanda kapına getirsin fatihamı gönderdim sana

Hayırlı saglıklı salih saliha bir evlat istiyorum rabbimden okuyana simdiden tesekkür ederim allah razı olsun

Vaveyylla gönlündeki dilegini rabbim tez zamanda kapına getirsin fatihamı gönderdim sana

Hayırlı saglıklı salih saliha bir evlat istiyorum rabbimden okuyana simdiden tesekkür ederim allah razı olsun
Farikanı okuyup yolladım Rabbim tez zamanda seni bebeğine kavuşturdu
Benim isteğim mezun olmak için son bi dersim kaldı ama yüksek puan almam gerekiyo zor bi ders ismim gülay bu arada fatiha okuyan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…