Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum Allah kabul etsin gönlüne göre versin inşallah

Sıradaki arkadaşım bebeğimi sağlıkla kucağımıza almamız için dua eder misin?

Sizin için okudum. İnşallah Allah size hayırlı sağlıklı bir bebek nasip etsin. Sizinle birlikte bekleyen herkes evlatlarına kavuşsun inşallah. Amin.

Sizin için okudum. İnşallah Allah size hayırlı sağlıklı bir bebek nasip etsin. Sizinle birlikte bekleyen herkes evlatlarına kavuşsun inşallah. Amin.
Sizin için okudum Rabbim gönlünüzden geçenleri yaşamayı nasip etsin inşallah
Benim için okuyacak olan arkadaşım hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olabilmem için okurmusun

Benim için okuyacak olan arkadaşım hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olabilmem için okurmusun
Okumaz mıyım hiç :)
Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli ahlaklı merhametli güzeller güzeli evlatlar versin inşallah

İkiniz için okudum. Allah gönlünüzdekini versin. İnşallah hayırlı evlatlarınız olur.

Sizin için okudum

Duam :Rabbim borçlarımızı ödememizde kolaylık sağla ,dosta düşmana bizi ggüşdüme.Evimizin bereketini artır.
Amin
Sizin için okudum rabbim inşirah ferahlığı versin inşallah
Sizin için okudum rabbim hayırlı sağlıklı vicdanlı evlatlar nasip etsin inşallah
İkiniz için okudum. Allah gönlünüzdekini versin. İnşallah hayırlı evlatlarınız olur.
Sizin için okudum rabbim kabul etsin inşallah.
Benim için okuyan arkadaşım hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmam için dua eder misin

Fatiha Kuranın birinci suresi olması ve Kurana ilk başında Fatiha ile başlanıldığı için açan açış yapan anlamında Fatiha ismi verilmiştir. Fatiha Kuranın anahtarı mahiyetindedir.
Peygamberimiz (asm) Fatiha hakkında buyurmuş: "Fatiha suresi her türlü derde şifadır"

Arkadaşlar biliyoruzki müslümanın müslüman kardeşi için yaptığı dua kabul olur. Biz de bu vesileler ile bir üstteki arkadaşımızın hayırlı dileği için bir fatiha okuyalım.Allah kabul etsin inşallah..

Ben de bir alttaki arkadaşım için fatiha okudum bundan sonra herkes bir üstteki üye için okuyabilir..
güzel bir konu olmuş, güzel kalbinize sağlık konu sahibi:) sana ve üstte ki arkadaşa birer fatiha da ben yolluyorum:)

Rabbim kalbinizde ki tüm güzellikleri karşınıza çıkarsın.

en büyük hayalleriniz hayırlısıyla tez zamannda gerçek olsun.

güzel bir konu olmuş, güzel kalbinize sağlık konu sahibi:) sana ve üstte ki arkadaşa birer fatiha da ben yolluyorum:)

Rabbim kalbinizde ki tüm güzellikleri karşınıza çıkarsın.

en büyük hayalleriniz hayırlısıyla tez zamannda gerçek olsun.

Sizin için okudum. Allah kabul etsin.

Sizin için okudum, kalbinizden geçen dilekleriniz kabul olsun.
Sizin icin okudum dileginiz kabul olsun insallah. Benim icin okuyacak olan arkadasim esimin ve benim degerlerimiz baya kötü durumda bebek icin. Dilegim degerlerimizin düzelip en yakin zamanda salih bir evlada sahip olmak

Sizin icin okudum dileginiz kabul olsun insallah. Benim icin okuyacak olan arkadasim esimin ve benim degerlerimiz baya kötü durumda bebek icin. Dilegim degerlerimizin düzelip en yakin zamanda salih bir evlada sahip olmak
Okudum sizin için. Umarım bir mucize gerçekleşir. Hiç beklemediğiniz bir anda bebek haberi alırsınız eşinizle. Amin...

Ben de bir mucize istiyorum Rabbimden. Dua eden arkadaşa teşekkür ediyorum.

Okudum sizin için. Umarım bir mucize gerçekleşir. Hiç beklemediğiniz bir anda bebek haberi alırsınız eşinizle. Amin...

Ben de bir mucize istiyorum Rabbimden. Dua eden arkadaşa teşekkür ediyorum.
Bende size dua ettim, dualarınızın kabulu için☺️ Banada dua eder msiiniz Büte kalmadan memleketime gitmem, hakkımda hayırlı olan insanla tanışmam içim☺️

X