Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için okudum Rabbim sıkıntılarınızı gidersin inşallah
Benim için okuyan arkadaşım hayırlı sağlıklı evlat sahibi olabilmem için okurmusun şimdiden Allah razı olsun
Senin için okudum cannon allah tez zamanda hayırlı uğurlu sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin ınsallah

Mrb arkadaşlar artık dayanamayacak sorunlarım var evliliğim bitsin istiyorum ama eşimi çok seviyorum aynı şekildeoda beni ama ona artık zarar veriyorum atlatamadigim tramvalarim var bana dua edin lutfen

Mrb arkadaşlar artık dayanamayacak sorunlarım var evliliğim bitsin istiyorum ama eşimi çok seviyorum aynı şekildeoda beni ama ona artık zarar veriyorum atlatamadigim tramvalarim var bana dua edin lutfen
Senin için okudum canım Rabbim içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtarsın seni inşallah hakkında hayırlı kapılar açsın inşallah

Senin için okudum. Kalbinden geçen duan kabul olsun.
Sizin için okudum Rabbim gonnlunuzdd geçenleri hayırla sonuclandirsin İNŞAALLAH .BANA OKUYACAK KARDESİMDE BU MÜBAREK GÜNLERDE DUAMI YAŞAMAYI NASİP ETSİN TÜM SİKİNTİDA OLAN KARDESLERİMLE BİRLİKTE

Sizin için okudum Rabbim gonnlunuzdd geçenleri hayırla sonuclandirsin İNŞAALLAH .BANA OKUYACAK KARDESİMDE BU MÜBAREK GÜNLERDE DUAMI YAŞAMAYI NASİP ETSİN TÜM SİKİNTİDA OLAN KARDESLERİMLE BİRLİKTE
Senin icin okudum canim Rabbim dualarini kabul etsin Insallah. Benim icin okuyacak olan Arkadaştan Allah simdiden razi olsun ins dileğim kabul olur

Bende senin için okudum Rabbim ne muradın varsa versin inşallah

Ben sıkıntılı hamilelik sürecindeyim Rabbimden tek dileğim yavrumuzu sağlıcakla kucağıma alabilmek inşallah
sizin icin okudum rabbim bebeginize saglik versin, sag salim kucaklamak nasip etsin.
Sizin okudum
Benim duam evimize icra memuru gelmeden Rabbimin bir kapı açmasını ve bu darlıktan kurtulmak
sizin icin okudum insirah ve fatiha. rabbim feraha cikarsin inslalah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…