Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için okudum. Güzel Rabbim Rıza'sına uygun dualarınızı en kısa zamanda kabul eder inşallah. Allahım size ve sevdiklerinize sağlık ve huzur versin. Amin.

Sizin için okudum. Güzel Rabbim Rıza'sına uygun dualarınızı en kısa zamanda kabul eder inşallah. Allahım size ve sevdiklerinize sağlık ve huzur versin. Amin.
sizin için okudum Rabbim kabul eylesin tüm sıkıntılarınızı açsın inşallah

Ben de sizin için okudum. Allah dualarınızı hayırlısıyla kabul etsin, size ve sevdiklerinize herşeyin hayırlısını nasip etsin. Amin.

Sizin için okudum, gönlünüzden ne geçiyorsa Allah kabul etsin inşallah.

sizin için okudum Rabbim kabul etsin inşallah... Allahım tez zamanda müjdeli haberler vermeni nasip etsin canım...
aminn ALLAH RAZI OLSUN. bende sizin icin okudum Allah muradinizi versin
Sizin için okudum. Allahım Rıza'sına uygun tüm dualarınızı kısa Zaman'da kabul etsin. Amin.
bende sizin icin okudum Allah hayirlisiyla tüm dualarinizi kabul etsin

aminn ALLAH RAZI OLSUN. bende sizin icin okudum Allah muradinizi versin

bende sizin icin okudum Allah hayirlisiyla tüm dualarinizi kabul etsin

Sizin için okudum. Allah tüm hayırlı dualarınızı kabul etsin. Hastalıklardan, kazalardan, belalardan, tüm kötü yaratıkların şerrinden, korkularınızdan emin olursunuz inşallah. Amin.

Sizin için okudum. Allah tüm hayırlı dualarınızı kabul etsin. Hastalıklardan, kazalardan, belalardan, tüm kötü yaratıkların şerrinden, korkularınızdan emin olursunuz inşallah. Amin.
Ben de sizim icim okudum.
Allah gonlunuzum muradini versin

X