Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Pinkhouselife61, Rabbim dualarınız kabul etsin hayırlısıyla, okudum..

Rabbimin iş için bana hayırlı kapılar açmasını, işsiz kalmamayı diliyorum...

Okudum dua ettim sizin için Rabbim kabul etsin inşaallah

Benim sıkıntılarımın son bulması, iç huzura kavuşmam ve sağlıklı olmam için dua eder misiniz ? Allah razı olsun..

Amin canım inşallah Allah size sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder senin için 7 fatiha, 1700 ya fettah, 14 ya vehhab, 11 ya cami okudum

Okudum dua ettim sizin için Rabbim kabul etsin inşaallah

Benim sıkıntılarımın son bulması, iç huzura kavuşmam ve sağlıklı olmam için dua eder misiniz ? Allah razı olsun..
amin canım allah razı olsun, bende senin için 1600 ya fettah , 11 ya cami, 14 ya vehhab okudum allah muradını versin hayırlısıyla

Üstteki arkadaş için okudum ne dileği muradı varsa kabul olsun inşallah.

Benim içinde dua edin içimdeki bunalımlardan kurtulayım düğünüm hayırlısıyla olsun. Hiç problem olmadan etmeden altından kalkabilelim kolaylıkla... Teşekkürler

duanıettim fatihanı okudum canım.
üstersinden gelemediğim üzüntüm var. kalbimi çokkkk kıran insanlar .allahıomdan hayırlısı için bu konuda fatiha istiyorum.

duanıettim fatihanı okudum canım.
üstersinden gelemediğim üzüntüm var. kalbimi çokkkk kıran insanlar .allahıomdan hayırlısı için bu konuda fatiha istiyorum.
Allah sıkıntılarını gidersin inşallah, senin için 7fatiha 1200 ya fettah, 11 ya cami, 14 ya vehhab okudum

Allah sıkıntılarını gidersin inşallah, senin için 7fatiha 1200 ya fettah, 11 ya cami, 14 ya vehhab okudum
Senin icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,benim duamada amin dermisiniz? Hayirlisiyla bebegimi saglikli bir sekilde zamaninda kucagima alayim die dua edermisiniz ,,,

Senin icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,benim duamada amin dermisiniz? Hayirlisiyla bebegimi saglikli bir sekilde zamaninda kucagima alayim die dua edermisiniz ,,,
Allah razı olsun canım bende senin için 11 ihlas , 7 fatiha, 3 ayetel kürsi, hızlı kabul olsun diye 11 ya cami , kesin kabul olsun diye 14 ya vehhab okudum Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin ya musavvir ya musavvir ya musavvir

Kardesim senin icin 111 ayetel kursi okudum, Allah ne dilegin varsa kabul etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…