Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

kizlar mrb Sizden allah rizasi.icin birsey istiycem Forever07 Forever07 ( aysegul ) ark bebegini 6 aylik dunyaya getirdi ve bebek masal elif suan 19 gundur kuvezde hayata tutunmaya calisiyor ne olur allah rizasi icin ne okursaniz kactane okursaniz okuyun dua zinciri yapalim hayata tutunmasi icin rabbimize yalvaralim annesinede bu asamada sabir dileyelim lutfen.sizde tanidiklariniza soyleyin. hep beraber dua edelimsimdiden hepinizden allah razi olsun

kizlar mrb Sizden allah rizasi.icin birsey istiycem Forever07 Forever07 ( aysegul ) ark bebegini 6 aylik dunyaya getirdi ve bebek masal elif suan 19 gundur kuvezde hayata tutunmaya calisiyor ne olur allah rizasi icin ne okursaniz kactane okursaniz okuyun dua zinciri yapalim hayata tutunmasi icin rabbimize yalvaralim annesinede bu asamada sabir dileyelim lutfen.sizde tanidiklariniza soyleyin. hep beraber dua edelimsimdiden hepinizden allah razi olsun

Masal Elif bebek için 7 fatiha, 7 ihlas, 7 ayetel kursi, 7 nasr, 7 felak , 7 Hz. Yunus duası okudum. ALLAH'ım korusun, uzun ömürler nasip etsin, annesine babasına bağışlasın:KK68::KK68::KK68:ALLAH tüm bebekleri çocukları korusun İNŞAALLAH

yok pek girmiyorum da :KK70:
allah kabul etsın hepımızınkini
bende ayetel kursu ınsırah uc ıhlas okudum
Allah kabul etsin, gerçekten kabul oluyor ama biliyo musunuz :sampiyon: daha önce dua ettiğimiz kişilere diledikleri nasib oldu. Benim duam sınavım,sınav 22sinde :KK9:

Senin için okudum canım:KK68:ALLAH bu mübarek Berat Kandili gecesinde dualarını kabul eylesin, sana HAYIRLI ve sağlıklı evlatlar nasip eylesin İNŞAALLAH
Aminnn Allah razı olsun Can'ım benim:dondurma:
Rabbim tüm isteyenlere de bana da bu ay inşaallah nasip eder hayırla :KK200::KK200::KK200:
Senin de gönlündekini versin Rabbim hayırla inşaallah :KK49::halay::spor::KK55:

Aminnn Allah razı olsun Can'ım benim:dondurma:
Rabbim tüm isteyenlere de bana da bu ay inşaallah nasip eder hayırla :KK200::KK200::KK200:
Senin de gönlündekini versin Rabbim hayırla inşaallah :KK49::halay::spor::KK55:

Ben de okudum size, Rabbim bu mübarek gece hürmetine tez vakitte hayırlı evlatlar versin inşallah:emir_bebek::nazar:

Kalbimin ferahlaması ve gönlümdeki dikeklerim için ben de sizden dua bekliyorum:)

Ben de okudum size, Rabbim bu mübarek gece hürmetine tez vakitte hayırlı evlatlar versin inşallah:emir_bebek::nazar:

Kalbimin ferahlaması ve gönlümdeki dikeklerim için ben de sizden dua bekliyorum:)
Allah razı olsun Can'ım benim :KK200::KK15:
Aminn inşaallahh ağzın bal Yesin:dondurma:

Okudum bende sana bi Fatiha üç ihlas en kısa zamamda Rabbim gönlündekini Hakkı'nda hayırlı ederek versin inşaallah :süslü::spor::KK25::KK69:

Senin için 1 Fatiha 3 ihlas okudum dua ettim Rabbim kabul etsin inşaallah

Benim içimdeki duamın hayırlısıyla kabul olması için dua eder misin ? :)

Allah razı olsun Can'ım benim :KK200::KK15:
Aminn inşaallahh ağzın bal Yesin:dondurma:

Okudum bende sana bi Fatiha üç ihlas en kısa zamamda Rabbim gönlündekini Hakkı'nda hayırlı ederek versin inşaallah :süslü::spor::KK25::KK69:

X