Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Kardesim senin icin 111 ayetel kursi okudum, Allah ne dilegin varsa kabul etsin insallah
Allah binlerce defa razı olsun canım benim bende sana 3233 ya Fettah 11 ya, 14 ya vehhab, 1 fatiha okudum, Allah dualarının oldu şükrünü yaşatsın inşallah

Bisquits Rabbim kabul buyurur inşallah 3 İhlas 1 Fatiha 3 Ayetel kursi 3 Kevser okudum.

Her gün dilimden düşmeyen aklımdan çıkmayan gönlümdeki duamın Rabbim hayırlara çevirip kabul buyurması niyetine okurmusunuz

okudum Allah gönlünüzden geçeni hayırla getirir dilerim
Alttaki arkadaşım bana dersleri verebilmem için okur musun çok sevinirim,Allah razı olsun:)

3 İhlas 1 Fatiha 3 Ayetel kursi 3 Kevser okudum.
Rabbim gönlünden geçeni hayırlısıyla kabul etsin inşallah.
Mesajı görmemiştim AkarGider senin içinde okuyorum aynılarını şimdi:)
Rabbim muratlariniza nail olmayı nasip etsin inş.
Ben de bebeklerimi sağlıkla kucagima almak için dua ediyorum. Sizden de dua istiyorum.

21 ayetel kursi okudum sana kardesim
Saglikla al bebislerini kucagina

21 ayetel kursi okudum sana kardesim
Saglikla al bebislerini kucagina

Ben de sizler için okudum İnşallah istekleriniz dualarınız hayırla gerçekleşir:)

Canım benim 200 ya Fettah 11 ya cami 14 ya vehhab 7 fatiha okudum senin için Allahım gönlündekini cami ismi yüzü suyu hürmetine hayırlısıyla nasip etsin

200 ya Fettah 11 ihlas 7 fatiha 7 ayetel kürsi 11 ya cami 14 ya vehhap okudum canım senin için Allah sağlıklıklıca kucağına almayı nasip etsin musavvir ismi azametiyle

Canim Allah gonlune gore versin insallah
41 ayetel kursi
41 ya vedud okudum senin icin
Allah'ımm binlerce defa şükürler olsun beni böyle güzel insanlarla karşılaştırdın öyle duygulanıyorum ki öyle tarifsiz bi gurur doluyor içim. Allah'ım Sana açılan elleri hayıra döndür de nasip et ki tüh demesin elhamdulillah desin bu kardeşlerim

Allah razi olsun dualarini kabul eylesin canim

darkmore Allah gönlündekini kabul etsin, en hayırlı şekilde versin tez zamanda umarım.
Müslümanın müslümana ettiği dua kabul olurmuş derler. Dilek kapılarının açık olduğu bir vakittedir umarım senin için olan duam.

Allah razi olsun canim,Allah dualarini kabul eylesin insallah
Senin icin 41 fatiha okudum

Selam arkadaslar allah hepinizin gönlüne göre versin. Sizden dus istiyorum esimle aram cok kötü bi haftadır.aramizdaki soguklugun kalkmsi ve kalplerimizin tekrar birlesmesi icin dua edebilirmisiniz .simdiden allah razi olsun

Selam arkadaslar allah hepinizin gönlüne göre versin. Sizden dus istiyorum esimle aram cok kötü bi haftadır.aramizdaki soguklugun kalkmsi ve kalplerimizin tekrar birlesmesi icin dua edebilirmisiniz .simdiden allah razi olsun
Senin için 1.000 ya Fettah 20 ya vedud 14 ya vehhab 11 ya cami ve 1 fatiha okudum. Allah muhabbetinizi arttırsın. Sizde en azından üstteki arkadaş için bi fatiha okuyup bırakın onun dualarınada vesile olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…