Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allh razi olsun.Amin canim benim Rabbim gönlündekini versin.senin dualarini okurken ezan okunuyordu.

braindamage dediğim başlık:)

Allah hayırla dualarınızı kabul etsin okudum :)
Alttaki arkadaşım derslerimi verebilmem için okur musun? Allah razı olsun şimdiden:)

braindamage dediğim başlık:)

Allah hayırla dualarınızı kabul etsin okudum :)
Alttaki arkadaşım derslerimi verebilmem için okur musun? Allah razı olsun şimdiden:)

Canım senin için 3 İhlas... 1 Fatiha... 1 Inşirah okudum.
Rabbim kabul etsin.
Sınavlarında kolaylık versin....

Benim duâmı Rabbim biliyor yüreğimde herzaman yanımda olan kolaylık veren Rabbim yine hayırlısı ise duâmı kabul etsin....

Yüreğindeki duanın hayırlısıyla olması için 3 ihlas 1 fatiha 1 inşirah 1 ayetel kursi 1 nas 1 fil suresi okudum Rabbim kabul eylesin inşallah.

Yalnız sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz ilahi Yarabbi günlümdeki dualarımı biliyorsun hayırlısını nasip eyle..

gönlünüzdeki duaların kabulu için dua ettim. Tez vakitte hayırlı şekilde nasip olur inş.
Benim duam ilk önce arkadaşım için eşi işten çıktı ve dünyalar tatlısı da melekleri var tez vakitte iş bulup başlaması için dua eder misiniz?
Birde benim de aklımdaki yere hayırlısıyla kabul edilip çalışmaya başlamam için dua eder misiniz?
Allah razı olsun.

1 fatiha 3 ihlas 1 insirah 1 nas 1 ayetel kursi okudum sizin için
Rabbim gönül sesinizi duysun insallah

Benim duam bugün eşimin beklediği bir haber var hayırlısı neyse o olsun insallah

1 fatiha 3 ihlas 1 insirah 1 nas 1 ayetel kursi okudum sizin için
Rabbim gönül sesinizi duysun insallah

Benim duam bugün eşimin beklediği bir haber var hayırlısı neyse o olsun insallah
Senin icin dua etdim. Allah kabul etsin. Bu mubarek gunde esimin isinin aliasi icin kim dua eder? Uzun zamandir issiz ve her seferinde karsisina bir sey cikiyor isi alinmiyor

Senin icin dua etdim. Allah kabul etsin. Bu mubarek gunde esimin isinin aliasi icin kim dua eder? Uzun zamandir issiz ve her seferinde karsisina bir sey cikiyor isi alinmiyor
İnş tez zamanda size bolluk bereket hayır getirecek kalıcı bir işe başlar eşiniz.
Sizin için fatiha ve Yusuf suresi 54-55-56 ayetlerini okudum.

Benim dileğimde kalbimde amin der misiniz?

İnş tez zamanda size bolluk bereket hayır getirecek kalıcı bir işe başlar eşiniz.
Sizin için fatiha ve Yusuf suresi 54-55-56 ayetlerini okudum.

Benim dileğimde kalbimde amin der misiniz?
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdeki dualarin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim evimde huzuru bereketi eksik etmesin sevdiklerimle imtihan etmesin, ,, aminnnn

Allahim kabul etsin insallah...
3 Fatiha, 3 Insirah, 3 Ayetel kursi, 3 Kevser, 3 Ihlas okudum...

Duam: Saglik sihhat nasip eyle cumlemize Yarabbi...
Evlat yokluguyla, evlat acisiyla sinananlari tez vakitte mujdelendir Allahim...
Imanimi guclendir, inancimi guclendir,
gonlumu ferahlat ettigim dualari hayirlisiyla kabul eyle ey guzel Allahim...
Gece gunduz aklimdan cikmayan dilimden dusurmedigim gonlumdeki dilegimin kabulu niyetine okurmusunuz...
Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Kavi, Ya kadir.

3 fatıha 3 ıhlas 3 ayetel kursu okudum
dılegım ıcınn banada okur musunuzz kızlar

3 fatıha 3 ıhlas 3 ayetel kursu okudum
dılegım ıcınn banada okur musunuzz kızlar
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 inşirah okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,amin, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdeki dualarimin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim herzaman hakkimizda hayirlisini versin,, amin

3 fatiha, 3 ihlas, 1 ayetelkursi okudum canim Allah dualarini kabul etsin..

1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi 3 İhlas okudum dua ettim.
Rabbim kalbindeki duanı kabul etsin inşaallah.Amin

Benim duam içimde, hayırlısı ile kabul olması için dua edermisiniz Allah razı olsun
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdeki dualarimin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, amin

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdeki dualarimin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, amin
amin size de okudum arkadaşım
braindamage bu başlık kuzu

alttaki arkadaşım sevdiğim kişi ile güzel hayırlı evlilik yapabilmem için okur musun?

1 fatiha 1 nas 1 ayetel okudum Allah kabul etsin.

Alttaki arkadaş darısı başıma için duam
Gönlünüzdeki size nasip olsun inş . Kalbinizden geçenler için dua ettim.

Benim çözüme kavuşmasına beklediğim işimin bir an önce çözüme kavuşması için dua eder misiniz? Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…