Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Senin için 3 İhlas 1 Fatiha 1 Inşirah okudum. Rabbim kabul etsin.

Duâm yüreğimde Rabbim biliyor. Hayırlısıyla kabul etsin...

3 îhlas 1 Fatiha okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin.
Benim duama da amin der misiniz?
Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin inşallah.

3 îhlas 1 Fatiha okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin.
Benim duama da amin der misiniz?
Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin inşallah.
3 ihlas 1 fatiha okudum canım sana, rabbim dileğini hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Duam yüreğimde, allahım biliyor. umarım hepimizin duaları kabul olur.

Bugun ablamda Kuran okunacaktı...Ordakıler ve buradakı kardeslerım ıcın Dua topiklerındekı tüm kardeslerımız ıcın ve ölmüşlerımız için Hepımızın gönlümüzdekı Dua larımız için Peygamberlerımız için evlıyalar ve Rabbimin bizim bildiğimiz yada bilmedıgımız sevdıgı tüm kulları ıcın bugun
100 Fatıha , 100 Kevser , 100 İhlas , 1 Yasin , 1 Fetih ve 1 Cuma süresi okudum...Rabbim kabul etsın ınsallah....
Hepınızden Allah razı olsun. Sizi sevıyorum

ALLAH kabul etsin cnm..

bende 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum ...dileğin tez zamanda gerçeklerşir inşallah...

bende tüp bebek yaptırdım RABBİM bebeklerimi bana bönderir inşALLAH...sağlıkla kolaylıkla kucağıma almak nasip eylesin bana ve tüm isteyenlere....

Yavrunuza sağlıkla kavuşmanız için dua ettim.
Benim mühim bir dileğim var, hayatımın akışını değiştirecek bir durumun hayırlı şekilde sonuçlanıp beni feraha çıkarması için dua eder misiniz?

1fatiha 3 ihlas okudum.rabbim hayırlı kapılar ve güzel şeyler karşısına çıkarsın. Amin dediğin, kalbinden ve dilniden düşmeyen tüm dualarını rabbim kabul etsin.

benimde duam, ALLAH yardımcım olsun.. bu süreci kolay ve hayırlı bir şekilde atlayatayım..

Tatlım Yüreğinden geçen her duan ve isteğini Rabbim sana hayırlı bir şekilde nasip etsin. Dua ediyorum senin için.

Benim duam da çözüme ulaşmasını beklediğim bir durumun olumlu sonuçlanması. Tez zamanda feraha çıkmam. Allah razı olsun.

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 inşirah okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin feraha cikarsin insallah, ,, amin. Benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,amin

Hayırlı kandiller tüm dualarınız kabul olsun inş.
Bu kandil günü hürmetine gönlündeki duan nasip olur inş. Senin için dua ettim arkadaşım.

İş durumum büyük sıkıntı içinde işsiz kalmak gibi bir lüksüm yok ama işten çıkıyorum. Aklımda ki işe başlangıcımın olması için dua ederseniz çok memnun olurum. Allah razı olsun. Hayırlı kandiller.

3 ihlas
1 fatiha
1 ayetel kürsi
1 inşirah okudum rabbim kabul eylesin inşallah

hayırlı kandiller dilerim
benim duam kalbimde rabbim ne verirse hayırlısını versin inşallah
Ondan gelen herşeye razıyım..

3 ihlas
1 fatiha
1 ayetel kürsi
1 inşirah okudum rabbim kabul eylesin inşallah

hayırlı kandiller dilerim
benim duam kalbimde rabbim ne verirse hayırlısını versin inşallah
Ondan gelen herşeye razıyım..
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 kevser 1 inşirah okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah bu mübarek gunlrin gunlerin hurmetine, ,, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,,

Bu gecenin hürmetine gönlündeki tüm duaların sana hayırlı olsun nasip olsun inş. sizin için dua ettim.
Ayrıca bebeğinizinde ömrü sağlıklı bereketli hayırlı olsun inş.

Benim duam da kalbimde ... Allah razı olsun. Hayırlı kandiller.

Rabbim bu gecenin yüzü suyu hürmetine gönlündekini hayırlı bir şekilde kabul eylesin inşallah. 3 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kürsi okudum.

Benim duamda hakkımdaki hayırlı olandan gönlüm razı olsun, gönlümdeki de hakkımda hayırlı olsun inşallah. Hayırlı kandiller cümlemize

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 kevser 1 inşirah okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,,amin

Senin için dua ettim 1 Fatiha 1 Ayetel kürsi 3 İhlas 1 inşirah okudum Rabbim hayırlısıyla kabul etsin inşaallah

Benim içimdeki duamın hayırlısıyla kabul olması için banada dua edermisiniz amin dermisiniz ? Allah razı olsun
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 kevser 1 inşirah okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,,amin

Allah kabul eder insallah..
3 Fatiha, 3 Ihlas, 3 Ayetel kursi, 3 Kevser okudum...

Duam: Saglik sihhat nasip eyle cumlemize Yarabbi...
Evlat yokluguyla, evlat acisiyla sinananlari tez vakitte mujdelendir Allahim...
Imanimi guclendir, inancimi guclendir,
gonlumu ferahlat ettigim dualari hayirlisiyla kabul eyle ey guzel Allahim..Amin Amin Amin.

Senin icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 kevser 1 inşirah okudum, ,,, rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum bu mübarek gunlerin yüzü suyu hürmetine gönlümdeki olsun, ,, kun fe yekun ismiyle olsun allahim senin katinda hicbirsey imkansiz degil ,, aminnn

Cilekkokusu senin icinfatiha,3ihlas,ayetel kursi,kevser veinsirah okudum rabbim gönlündekini hayirlisiyla versin.amin
Duam:rabbim oglum hayirlisiyla atansin,esim borclarindan kurtulsun.Amin

Cilekkokusu senin icinfatiha,3ihlas,ayetel kursi,kevser veinsirah okudum rabbim gönlündekini hayirlisiyla versin.amin
Duam:rabbim oglum hayirlisiyla atansin,esim borclarindan kurtulsun.Amin
Aminnnnn canim rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,senin icin oglun icin ve Esin icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 inşirah okudum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,,aminnnn, ,,,,, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…