Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Gönlünüzdeki size nasip olsun inş . Kalbinizden geçenler için dua ettim.

Benim çözüme kavuşmasına beklediğim işimin bir an önce çözüme kavuşması için dua eder misiniz? Allah razı olsun
1 ayetel kürsi okudum 100 Ya Allah çektim. Sonuç sizin için hayırlı bir şekilde en kısa zamanda belirlenir umarım.

1 ayetel kürsi okudum 100 Ya Allah çektim. Sonuç sizin için hayırlı bir şekilde en kısa zamanda belirlenir umarım.
Canım benim sen duâ belirtmemissin ama senin için 3 İhlas 1 Fatiha 3 Însirah okudum.
Rabbim gönlünde olanı nasip etsin.

Benim duâm ; Çarşamba ve Perşembe günleri Teog sınavına girecek olan kızım icin.
Rabbim emeklerinin karşılığını versin.
Onun için en hayırlı sonucu nasip etsin.
Sınava Girecek olan tüm yavrulara içinde de kızıma kolaylık ve zihin açıklığı versin.
Duâma amin derseniz sevinirim.

3 ihlas 3 fatiha okudum insallah hayirlisiyla kiziniz egitim hayatinda girecegi sinavlarda basarilarla dolu olur, Rabbim zihnini acip isini kolaylastirsin.

Cok onemli hayatimin ileriki donemlerini de dtkileyecek sinava hazirlanmaya calisiyorum ama umutsuzluk icindeyim. Pek calisamiyorum da banada icinizden geldigi gibi dua eder misiniz Allah razi olsun.

Sizin için dua ettim. ''Sümmes sebila yesserahu'' Anlamı : Sonra ona yolu kolaylaştırdı.
İnş başarıyla sonuçlandırırsınız sınavınızı.

Nişanlım ve benim gönlümüzde ki yerde tez vakitte işe başlamamız için dua eder misiniz? Allah razı olsun.

duamı ettim 3ihlas bir fatihamı okudum hayırlısıyla kabul olur inşaallah...

duam şu ki '' evimin huzuru benim eşimin ve inşaallah doğacak olan evladımızın sağlıklı mutlu huzurlu olması ''
Allah razı olsun

Senin için İnşirah okudum.

Alttaki arkadaşım, Rabbimin bana salih ve saliha evlatlar nasip etmesi için 1 Ayetel Kursi okur musun Allah razı olsun.

okudum canım.allah kabul etsın tez zamanda bebegıne kavusursun ınsallah .. alttaki üye benim dileğim için de okur musun

Canım senin duân için 3 İhlas 1 Fatiha 3 inşirah okudum...
Rabbim kabul etsin....

Benim duâmı Rabbim biliyor yüreğimde her zaman yanımda olan kolaylık veren Rabbim yine hayırlısı ise duâmı kabul etsin. ♥♥♥♥♥

Okudum:) Allah kabul eylesin:)

Alttaki arkadaşım derslerimi geçebilmem başarıyla ilerleyebilmem için okur musun?Allah razı olsun şimdiden:)

Son düzenleme:
Okudum, dua ettim Rabbim yardımcın olsun derslerini kolaylaştırsın, okul ve iş hayatında çok başarılı ol inşaallah :)

Benim içimdeki duama amin dermisin dua eder misin ? Allah razı olsun

Okudum:) Allah kabul eylesin:)

Alttaki arkadaşım derslerimi geçebilmem başarıyla ilerleyebilmem için okur musun?Allah razı olsun şimdiden:)

Okudum, dua ettim Rabbim yardımcın olsun derslerini kolaylaştırsın, okul ve iş hayatında çok başarılı ol inşaallah :)

Benim içimdeki duama amin dermisin dua eder misin ? Allah razı olsun

1 fatiha 3 ihlas okudum Rabbim gönlündeki dualarını hayırlısıyla kabul eylesin.

Benimde gönlümdeki kişinin hayırlı olmasını bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine Rabbimin duamı kabul etmesi için dua eder misiniz?

okudum arkadaşım Allah kabul etsin
Alttaki arkadaşım işlerimin yolunda gitmesi ve derslerimi güzelce verebilmem için dua eder misin? Allah razı olsun:)

okudum arkadaşım Allah kabul etsin
Alttaki arkadaşım işlerimin yolunda gitmesi ve derslerimi güzelce verebilmem için dua eder misin? Allah razı olsun:)
Okudum arkadaşım Rabbim gönlüne göre versin

Alttaki arkadaş bu ay gebelik testinde pozitifi göreyim inşallah

Okudum arkadaşım Rabbim gönlüne göre versin

Alttaki arkadaş bu ay gebelik testinde pozitifi göreyim inşallah
okudum arkadaşım
alttaki arkadaşım sevgilimle hayırlı mutlulukla sağlıkla evlenebilmemiz için okur musun?

Senin için okudum. ALLAH gönlüne göre versin, sevgilinle HAYIRLIsıyla evlenip yuva kurmanı nasip etsin İNŞAALLAH. AMİN
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,amin, , benim duamada amin dermisiniz? Rabbim hayirlisiyla saglikla dogurmamami nasip etsin insallah hayirli saglikli bir sekilde bebegimi nasip etsin bana,, salih bir evlat olsun insallah amin

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum ,Allah ım kabul etsin sağlıkla bebişinizi kucağınıza almayı büyütmeyi nasip etsin :)
Alttaki arkadaşım hayırlı güzel bir evlilik yapabilmem için dua eder misin?

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum ,Allah ım kabul etsin sağlıkla bebişinizi kucağınıza almayı büyütmeyi nasip etsin :)
Alttaki arkadaşım hayırlı güzel bir evlilik yapabilmem için dua eder misin?
Bende senin icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah güzel hayirli bir evlilik nasip etsin

Bende senin icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah güzel hayirli bir evlilik nasip etsin
Hayırlı cumalar. Gönlünüzdeki niyet ve isteklerin hayırlısıyla kabul olması için dua ettim.
Benim duamda gönlümde amin der misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…