Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sukasidesi32 ve ebruli-- her ne hayırlı muradıniz varsa rabbim tez vakitte versin sizin için üç ihlas bir fatiha okudum

Altaki üye Maddi manevi daha fazla yorulmadan hayırlı bir evlat sahibi olmam için üç ihlas bir fatiha okursa memnun olur dua ederim.

Sukasidesi32 ve ebruli-- her ne hayırlı muradıniz varsa rabbim tez vakitte versin sizin için üç ihlas bir fatiha okudum

Altaki üye Maddi manevi daha fazla yorulmadan hayırlı bir evlat sahibi olmam için üç ihlas bir fatiha okursa memnun olur dua ederim.
Allah hayırlı evlat sahibini olmanı tez zamnda nasip etsin.üç ihlas,bir fatiha,bir ayetel kürsi okudum.Allahım kabul etsin.Amin

Benimde oğlum furkanın içine Allah çalışma isteği koysun ve hakkında hayırlı olan bir Anadolu lisesini kazanması için üç ihlas ve bir fatiha,bit inşirah okur musunuz?

gulfuren gulfuren teşekkür ederim Allah razı olsun oğlun için üç ihlas bir fatiha ve inşirah okudum Rabbim içine okuma aşkı azmi koysun

H Hilcan rabbim kadir kiymet bilen hayirli bir es ve helalinden kazandiracak hayirli bir is nasip etsin diye 1 fatiha 3 ihlas okudum.
Rabbim banada hayirli evlat nasip eylesin. Amin.

3 ihlas 1 fatiha 1 inşirah okudum Rabbim kabul etsin inşaallah hayırlı sağlıklı bebeklerin olur
Benim içimdeki duamın hayırlısıyla kabul olması için dua edermisiniz ? Allah razı olsun

3 ihlas 1 fatiha 1 inşirah okudum Rabbim kabul etsin inşaallah hayırlı sağlıklı bebeklerin olur
Benim içimdeki duamın hayırlısıyla kabul olması için dua edermisiniz ? Allah razı olsun
Canım senin için 3 ihlas 1 fatiha okudum ne dileğin hacet in var ise hayırlısıyla kabul olsun insallah.
Bende rabbimden hayırlı sağlıklı kendi katından nesiller diliyorum kabul olur bir gün insallah

Canım senin için 3 ihlas 1 fatiha okudum ne dileğin hacet in var ise hayırlısıyla kabul olsun insallah.
Bende rabbimden hayırlı sağlıklı kendi katından nesiller diliyorum kabul olur bir gün insallah
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah kendi katinda nesiller nasip etsin, ,,,,,,, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,amin

Rabbim duanizi kabul eylesin . Icimdeki duami ettim amin diip fatiha nizi beklerim Allah razi olsun

Allahım gönlünüze göre versin inşallah bir fatiha okudum

Rabbim ne verirse hayırlısını versin olmadı diye üzüleceğimiz şeyleri şükür ki olmadı rabbimin vardır bir bildiği demeyi nasip etsin inşallah ... amin

Allahım gönlünüze göre versin inşallah bir fatiha okudum

Rabbim ne verirse hayırlısını versin olmadı diye üzüleceğimiz şeyleri şükür ki olmadı rabbimin vardır bir bildiği demeyi nasip etsin inşallah ... amin

3 Fatiha 1 İhlas 1 inşirah okudum senin için Rabbim hakkında en hayırlısını nasip etsin

Rabbim sınavımdan hayırlısıyla yüksek puanlar almamı nasip etsin hakkımda herşeyin hayırlısını takdir etsin

X