Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

gene sana denk geldim.
üç ihlas bir fatiha suresi okudum size dua ettim. inşallah Rabbim kabul buyurur
benim duam içimde alttaki arkadaşım, duama amin der misin? bana dua eder misin?:KK200:
size de okudum Allah duanızı hayırla kabul eylesin..
alttaki arkadaşım yarınki sınavımn iyi geçmesi ve işe hayırlısıyla kabul edilmem için okur musun?

agustos72 agustos72 RABB İM SİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞAALLAH..

bende bugun gideceğm doktordan güzel haberler duymak istiyorum..
inşaallah sonuçlarım temiz çıkar..
ALLAH RAZI OLSUN ŞİMDİDEN

@sasknn kalbinden dilinden ne dua geçiyorsa rabbim kabul etsin.. sanda eşinede sağlıklı bir bebeği tez zamanda kucağınıza almayı nasip etsin.. bu duayı ederken nedense içimden erkek ve miraç adı geçti:)
1fatiha 3 ihlas okudum

ben duamı ettim.. amin dermisiniz.. rabbim kalbimden dilimden geçen duaları kabul etsin inşallah
Arkadasim gonlunden gecen ve diline dokulen dualarin fatiha okudum Allah kabul etsin insallahh. Rabbim zorluklarini kolaylastirsin cuma hurmetine

Benim Rabbim den duam hayirli saglikli imanli evlatlar nasip etmesi. Isteyen herkese nasip olsun insallahh

Arkadasim muradin icin fatiha okudum Allah kabul etsin
enim Rabbim den duam hayirli saglikli imanli evlatlar nasip etmesi. Isteyen herkese nasip olsun insallahh
benim duam içimde alttaki arkadaşım, duama amin der misin? bana dua eder misin?:KK200:

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyoruım
şu cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim kabul etsin İnşallah

Rabbim sevdiğimle beni , ailelerimizi senin sevdiğin, razı olduğun kullardan eyle.
senin rızanın , aile rızasının olduğu evliliği nasip eyle.
imanımızı kuvvetlendir.
tez zamanda kutsal topraklarına gelmeyi nasip eyle.
şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine dualarımızı kapından geri çevirme.
kimin nerede ne derdi, ne sıkıntısı varsa gider inşallah

şu cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim kabul etsin İnşallah

Rabbim sevdiğimle beni , ailelerimizi senin sevdiğin, razı olduğun kullardan eyle.
senin rızanın , aile rızasının olduğu evliliği nasip eyle.
imanımızı kuvvetlendir.
tez zamanda kutsal topraklarına gelmeyi nasip eyle.
şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine dualarımızı kapından geri çevirme.
kimin nerede ne derdi, ne sıkıntısı varsa gider inşallah
Dua ettim senin için Allah duanı hayırlısıyla gerçekleştirsin inşallah hayırlısıyla çok mutlu olursunuz

Benim içimdeki duama amin dermisiniz ?
Banada dua eder misiniz ?

Dua ettim senin için Allah duanı hayırlısıyla gerçekleştirsin inşallah hayırlısıyla çok mutlu olursunuz

Benim içimdeki duama amin dermisiniz ?
Banada dua eder misiniz ?
okudum Allah kabul etsin

okudum Allah kabul etsin
Allah muradinizi versin okudum.insallah Allah saglikli hayirli evlat nasip eder..

Allahim senden hayirli saglikli imanli evlatlar istiyorum. Insirahla kolaylastir Allahimm muradimizi Aminn

feraheymen feraheymen az once de grupta size dua etmistim yine tevafuk oldu :) dua ettim inaniyorum ki dualarimiz kabul olacak Allahin izniyle icim umutla doldu rabbim emeklerimizi bosa cikarmaz Rahim sifatiyla rahmetini lutfedecek insallah Amin
Ben de duami ettim

feraheymen feraheymen az once de grupta size dua etmistim yine tevafuk oldu :) dua ettim inaniyorum ki dualarimiz kabul olacak Allahin izniyle icim umutla doldu rabbim emeklerimizi bosa cikarmaz Rahim sifatiyla rahmetini lutfedecek insallah Amin
Ben de duami ettim

Allah hayırlısıyla duanızı kabul etsin gönlünüze göre versin inşAllah okudum sizin için.
Gerçekleşmesini çok istediğim birşey var altta ki arkadaş benim için dua eder misin

Bende okudum ustteki uye icin insallah hersey hayrlisiyla isteklerimiz dogrultusunda gerceklesir

X