Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

senin için cani gonulden okudum. Allah hakkında hayırlı olanı versin inşallah hayirli bir es, yuva saglikli bebeklerin olsun:) insallah benimde, ve arzu eden isteyen herkese Rabbim bu guzel seyleri yasatsin

senin için cani gonulden okudum. Allah hakkında hayırlı olanı versin inşallah hayirli bir es, yuva saglikli bebeklerin olsun:) insallah benimde, ve arzu eden isteyen herkese Rabbim bu guzel seyleri yasatsin

Okudum duamı
Rabbim bana da hayırlı iş nasip eylesin..

okudum. dileğinizi yazmamışsınız. Rabbim gönlünüze göre versin. ne dileğiniz varsa gerçekleşsin inşallah. ben bebek istiyorum.

okudum. dileğinizi yazmamışsınız. Rabbim gönlünüze göre versin. ne dileğiniz varsa gerçekleşsin inşallah. ben bebek istiyorum.
Okudum ve isminle dua ettim sana! İnsallah nur topu gibi sağlıklı, hayırlı bir evladın olur. Anne olmak isteyim de olamayanların yeri ayrıdır kalbimde, hepsi bir an önce hayırlısıyla anne olsunlar insallah... Tabii ben de ama bana önce aşk lazım, evlilik lazım.

bende sizin için okudum

canım sana okuudm gönlundekıne kavusursun ınsallah.. benım nıyetım bebeğimn olması arkadaslarr

sizin için okudum.inşallah güzel ve sağlıklı bir bebeğiniz olur.içime erkek olacakmış gibi bir his doğdu nedense.

sizin için okudum.inşallah güzel ve sağlıklı bir bebeğiniz olur.içime erkek olacakmış gibi bir his doğdu nedense.

bende senin için okudum Allah gönlünüzdekini hayırlısı ile gerçekleştirsin amin
benim dileğim Allah'ın izniyle eşimde sperm üretimi olması ve eşimle hayırlı sağlıklı evlatlarımızın olması

Rabbim hayırlı evlat ve huzurlu yuva nasip etsin amin
benim dileğim eşim ve ailemin arasındaki dargınlığın son bulması

Rabbim hayırlı evlat ve huzurlu yuva nasip etsin amin
benim dileğim eşim ve ailemin arasındaki dargınlığın son bulması

canım bende sana okudum
ALLAH cc gönlündeki bütün dileklerini hayra çevirsin ve kabul etsin inşALLAH

inşALLAH eşinle ailen arasındaki dargınlık bidaha olmamak üzere son bulur canım
eminim zordur ALLAH cc yar ve yardımcın olsun

Son düzenleme:

bende sizin için okudum allah dilediğiniz şeyleri en güzel şekilde nasip eylesin inşallah :)

bende sizin için okudum allah dilediğiniz şeyleri en güzel şekilde nasip eylesin inşallah :)

arkadaşım bende senin için okudum kalbinde ne varsa rabbim sana en hayırlısını tez zamanda versin inşallah bana da hayırlı uzun ömürlü avlat nasip etsin yüce rabbim

arkadaşım bende senin için okudum kalbinde ne varsa rabbim sana en hayırlısını tez zamanda versin inşallah bana da hayırlı uzun ömürlü avlat nasip etsin yüce rabbim

sizin için okudum Allahım inşaAllah size hayırlı bi evlat verir.
Ben de hayırlı bir şekilde memur olmayı istiyorum. Memurluğu nasip etsin Ya Rabbim

Çok teşekkür ederim Rabbim razı olsun sizden. Sizinde ne dileğiniz varsa kabul olsun inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…