Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

bende sizin için okudum rabbim gönlünüzün muradını kabul eylesin

bende senin için okudum Allah şu mübarek gecede gönlündekilerin gerçekleşmesini nasip etsin.benimde dileğim hayırlı sağlıklı bir evlat.

Canim okudum senin icin insallah rabbim sana saglikli hayirli evlat nasip eder

Okudum bende tüm dilekleriniz kabul olur inşallah..

Önümüzdeki ay ev alma girişimlerimiz olacak.. Dileğim gönlümüze göre bi ev bulabilmek ve alabilmek..Bunu çok istiyorum..

Okudum bende tüm dilekleriniz kabul olur inşallah..

Önümüzdeki ay ev alma girişimlerimiz olacak.. Dileğim gönlümüze göre bi ev bulabilmek ve alabilmek..Bunu çok istiyorum..

canım senin için okudum ben ev alır İNŞALLAH diye de ekledim RABBİM kabul etsin İNŞALLAH hepimizin duararını AMİN

canım senin için okudum ben ev alır İNŞALLAH diye de ekledim RABBİM kabul etsin İNŞALLAH hepimizin duararını AMİN

bende okudum sizin için hayırlı komsularda nasıp etsın Rabbim evle birlikte insallah.. bende hayırlı bi evlat istiyorum Rabbimden inşallah nasip olur..

ben de senın ıcın okudum gulumsun.allah kabul etsın.benım dılegım de artık hayatımın yoluna gırmesı ve mutlu olmak

Okudum senin için...Rabbim iki cihan saadeti versin,her işinde kolaylık nasip etsin,gönlündekileri hayırlısıyla versin,kalbine huzur,ferahlık versin....Amin.

Son düzenleme:
Rabbim evimize ailemize huzur, sağlık versin bol bol.. Bizi günahlarımızdan dolayı cezalandırmasın, günahlarımızı affetsin..

Tüm yardım isteyenlerin gönlüne göre versin.

hznbksl o kadar içten,o kadar güzel dileklerle dua etmişsin ki dayanamadım ben de sana okudum ve de buujuu senin için de okudum tabi,Allah kabul etsin

sizin için okudum RABBİM gönlünüzdekini hayırlısıyla versin.kızlar içinden gelen birinden ben ve ailem için bi yasin okumasını rica ediyorum.selam ve dua ile.

sizin için okudum RABBİM gönlünüzdekini hayırlısıyla versin.kızlar içinden gelen birinden ben ve ailem için bi yasin okumasını rica ediyorum.selam ve dua ile.

Bende sizin için fatiha okudumm.Allahım kabul etsin inşallah...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…