Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için okudum, Allah kabul etsin ve hakkınızda en hayırlısından versin gönlünüzdekileri inşallah.
sizin için okudum...1 ayetel kursi 1 fatiha 1 ihlas 1 kevser..Allah dualarını kabul etsin.Hakkınızda en hayırlı olanı versin.Gönlünüzden geçen duaları kabul eylesin.

Bujuu girip bir Fatiha okuyayım dedim, yine sen çıktın karşıma:) Var herhalde bunda bir hayır:)
Allah ne muradın varsa versin hayırlısıyla... ben bebek istiyorum; sen de mi öyle?
cnm bnde sana okudum hayırlı evladın olsun diye.yok ben bekarım inşALLAH hayırlı bir yuva banada nasip olur. sevgiler

Tubistubis umarım dilediğin herşey hayırlara cevrilir ve gönlünde razı olup suaların kabul olunurrr.. Aminn.. Fatihamı da okuyorum senin için :KK16:

Tubistubis umarım dilediğin herşey hayırlara cevrilir ve gönlünde razı olup suaların kabul olunurrr.. Aminn.. Fatihamı da okuyorum senin için :KK16:

çok teşekkür ederim :) şuan içimden o kadar cok ıstekle okumak geldiki okudum bi tanede sizin için :) duanızın kabul olmasına vesile olmuş olurum inşallah hayırlısıyla :)

Emrivaki, ben de senin için bir Fatiha okudum ve Rabbime dua ettim. Hakkında hayırlısıyla gönlündeki muradını vermesi için. ;-)

Emrivaki, ben de senin için bir Fatiha okudum ve Rabbime dua ettim. Hakkında hayırlısıyla gönlündeki muradını vermesi için. ;-)

bende sana okudum hayırlısıyla gönlündeki neyse gerçek olsun inşallah :) bende şuan çok istediğim bişeyi düşünerek yazıyorum inşallah en kısa zamanda gerçek olur :) amin :)

bende sana okudum hayırlısıyla gönlündeki neyse gerçek olsun inşallah :) bende şuan çok istediğim bişeyi düşünerek yazıyorum inşallah en kısa zamanda gerçek olur :) amin :)

canım ben de senin hayırlı dileğin için bir Fatiha okudum en kısa zamanda hayırlarla seni bulsun dileğin inşallah amin

Okudum ve isminle dua ettim. Ben de gönlüme göre bir aşk, hayırlı ve karşılıklı; devamında bir ömür mutlu bir evlilik ve sağlıklı hayırlı bebekler diliyorum kendime... Aşağıdaki arkadaşım sen de bana dua eder misin? Kul kuldan sebep Allah'tan, derler. Belki senin bana edeceğin dua kabul olur insallah! AMİİİİİNNNN:KK16:

X