Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

allah rızası icin kızlar benim icinde dua edin benim icinde 1 fatiha okuyun insallah bos olan kolum dolar bende anneligi tatarım
Alttaki benimde sıkıntılarım var benim içinde dua eder misin bu güzel g
Rabbim gönlüne göre versin inşallah evlat sevgisini olmayan herkese tattirsin insallah okudum Hoppa

Alttaki benim içinde dua eder misin

Rabbim gönlüne göre versin inşallah evlat sevgisini olmayan herkese tattirsin insallah okudum Hoppa
Ben de sizin gönlünüzdekinin hayırla gerçekleşmesi için okudum.Allah'ım kabul eylesin..
Alttaki arkadaşım hayırlı güzel bir evlilik için ve iyi bir meslek için dua eder misin acaba bana?

CathyLizzie okudum dua ettim senin icin , Insallah rabbim su guzel gunde dualarimizi kabul eder insallah. Insallah guzel bir evliligin olur, mutlu olursun ve iyi bir meslegin olur.

Bende en kisa zamanda hayirli bir es mutlu bir yuva kurmak icin dua istiyorum ve hayirli bir is icin dua istiyorum. Rabbim kalbi guzel olan tum muslumanlara yardim etsin insallah.

ben de esimle hayirlisi ile kaynanasiz yeni eve tasinmak istiyorum, dualarinizi esirgemeyin

Nara87, okudum dua ettim..

Annemin psikolojik baskılarından kurtulmayı ve iş ve özel hayatımdan huzuru başarıyı diliyorum...

Nara87, okudum dua ettim..

Annemin psikolojik baskılarından kurtulmayı ve iş ve özel hayatımdan huzuru başarıyı diliyorum...

Dua ettim Rabbim gonlunden geçen hayırlı duaları kabul etsin.

Hayırlı bir eş, mutlu huzurlu bir Yuvam olsun istiyorum.

Benim duam icin okuyan olmamis :KK43: Dua ettim yazilmamis
Canım ben okurum sana :KK68: Bir fatiha bir ayetel kürsi bir de ihlas okudum. Allah kabul etsın dualarını.
Alttakı arkadasım da bana dua edebılır mı eskı sevgılımle barışmak ıstıyorum onu cok ozluyorum. Allahım hayırlısıysa eger yenısıyle kalplerımızı bırbırıne ısındır ama ben eskısını hala cok sevıyorum o_O

Canım ben okurum sana :KK68: Bir fatiha bir ayetel kürsi bir de ihlas okudum. Allah kabul etsın dualarını.
Alttakı arkadasım da bana dua edebılır mı eskı sevgılımle barışmak ıstıyorum onu cok ozluyorum. Allahım hayırlısıysa eger yenısıyle kalplerımızı bırbırıne ısındır ama ben eskısını hala cok sevıyorum o_O

Arkadaşım senin için okudum dua ettim, Allah hakkında hayırlı olanla yüzünün gülmesini nasip etsin.

Alttaki arkadaşım sen de sevgilimle muhabbetimizin daim olması ve tez vakitte hayırlısıyla kavuşmamız için dua eder misin?

Arkadaşım senin için okudum dua ettim, Allah hakkında hayırlı olanla yüzünün gülmesini nasip etsin.

Alttaki arkadaşım sen de sevgilimle muhabbetimizin daim olması ve tez vakitte hayırlısıyla kavuşmamız için dua eder misin?
Hayırlısıyla iki cihandada sevgi ve saygıyla bir olmanız için dua ettim.
Babamın sağlığına kavuşması için dua eder misiniz?

Allah gönlünüzdeki dileğinizi hayırlısıyla versin okudum duanızı.

benim de dileğim için dua eder misin arkadaşım? şimdiden tşk ederim.

Rabbim hakkınızda hayirlisini versin dualarinizi yasatsin tez zamanda insaallah.

Benim duam evladimi saglikla kucagima almak

X