Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Benden onceki herkes icin okudum fatiha ve ayetel kürsi Rabbim dualarınızı kabul eder insallah...
Alttaki arkadasım sevgilim su an yurtdışında döndüğü zaman gorusmemız lazım hemen görüşmemiz konuşmamız buluşmamız icin dua edebilir misin, belki sacma ama konuşmamız gerekiyor ve yüz yüze olmamız lazım o yüzden gorusmemız gerekiyor. Cok tesekkur ederim...

Canimmmm fatiha ve ayetel kursi okudum senin icin. Rabbim insallah tez zamanda kavusturur sevdigine. Insallah gorusmenizi nasip eder. Rabbim dualarini kabul eder insallah.Aminnnnnn

Canimmmm fatiha ve ayetel kursi okudum senin icin. Rabbim insallah tez zamanda kavusturur sevdigine. Insallah gorusmenizi nasip eder. Rabbim dualarini kabul eder insallah.Aminnnnnn
Canim sizin icin fatiha okudum Rabbim bu cuma günü hurmetine dualarinizi kabul eylesin inşaallah Amiiiiinnn...

Eşimle aramin düzelmesi icin rica etsem benim içinde dua edermisiniz çok sıkıntılarım var...Allah razı olsun..

okudum Allah kabul etsin mübarek cumanın hürmetine
yarın aşılamam var hayırlı evlat sahibi olmam için dua istiyorum

okudum Allah kabul etsin mübarek cumanın hürmetine
yarın aşılamam var hayırlı evlat sahibi olmam için dua istiyorum

Okudum canimm Rabbim bu mubarek gunun hurmetine hayirli saglikli evlat nasip etsin. Daha dmfazla bekletmeden bebegine kavusturur insallah seni
Yüce Rabbim isteyen herkese , sizlere de en hayırlı, en kısa zamanda; aratmadan hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, imanlı evlat, evlatlar nasip eder inşallah. Bu cuma gününün hürmetine açtığımız elleri boş çevirmez, dualarımızı kabul eder inşallah.

Ben de sizin için 3 İhlas 1 Fatiha okudum. Allahu Teala kabul etsin. Dünyada ve ahirette güzellikler nasip etsin. Amin.

Benim dileğim için de Amin der misin, dua eder misin lütfen...

ozgecan19, okudum dua ettim.. Allah'ım hayırlı dualarını kabul etsin inşallah.

Korkularımın yersiz çıkmasını, manevi güç ve işimde başarılı, daim olmayı diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…