Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum :) inş. hayırlı bi insanla karşılaşır ve hayırlı bir işe başlarsın..Allah gönlüne göre versin canım.. :)

okudum :) inş. hayırlı bi insanla karşılaşır ve hayırlı bir işe başlarsın..Allah gönlüne göre versin canım.. :)
Ben de sana gönlünden geçen her neyse onun hayırla olması için okudum arkadaşım

Alttaki arkadaşım hayırlı eş ve hayırlı iş için okur musun?:)

canım okudum..Rabbim tez zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin amin...:anneadayı:
alttaki arkadaşım benim için hayırlı bir iş için okurmusun...:KK54:

canım okudum..Rabbim tez zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin amin...:anneadayı:
alttaki arkadaşım benim için hayırlı bir iş için okurmusun...:KK54:
Rabbim tez vakitte hayırlı bi iş nasip etsin inşallah duanızı ettim ..
Benim içinde dua eder misiniz ben içimden diledim rabbim biliyo umarım tez vakitte kabul olur:))

Rabbim tez vakitte hayırlı bi iş nasip etsin inşallah duanızı ettim ..
Benim içinde dua eder misiniz ben içimden diledim rabbim biliyo umarım tez vakitte kabul olur:))
Rabbim tez zamanda hayırlısıyla gönlünden geçen isteği versin...Amin...:KK76:

Debusi, okudum dua ettim..

İşimde başarı, manevi huzur ve kuvvet, beni sıkıntıya düşürecek insanların benden uzaklaşmasını diliyorum...

Debusi, okudum dua ettim..

İşimde başarı, manevi huzur ve kuvvet, beni sıkıntıya düşürecek insanların benden uzaklaşmasını diliyorum...

Okudum arkadasim Allah kabul etsin.. Alttaki arkadasim benimm icin hayirli es ve guzel mutlu bir evlilik icin dua eder misin?

Arkadaşlar ananem bugün beyin kanaması geçirdi ve acil ameliyata aldılar şuanda hala uyanmadı sizlerden dualarınızı bugün de onun için istiyorum :KK43:(

X