Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum dua ettim.. Allah'ım hayırlısıyla sağlıklı bir evlat bağışlasın size...

Dileğimi diledim.. Dua ederseniz sevinirim...
rabbim gunundekiî her neyse hayırlısıyla nasip etsin buğun adet günüm olmak istemiyorum hayırlısıyla hamile kalmak istiyorum çok istiyorum lütfen benim için dua edin

Canım kardeşim canu gönülden Allahu tealadan sana hayırlısıyla hayırlı bir evlat vermesini dilerim. 3 İhlad ve 1 Fatiha okudum. Rabbim kabul buyursun, nasip etsin.

Benim dileğim için de Amin deyip dua eder misiniz?

Sizin icin 1 fatiha 1 ayetel kursi okudum Rabbim sikintinizi gidersin tez zamanda duami ettim amin..

Ben hayirli bir es ve is icin dua istiyorum. Belli bir yastan sonra bekar olmak cok zor, mutlu guzel bir yuva kurmak istiyorum, iyi bir is bulup calismak istiyorum.

Okudum ve dua ettim kardeşim. Allah tez vakitte hayırlı bir eş ve iş nasip etsin, daimi mutlu kılsın.

Benim dileğim için de Amin der dua eder misiniz...

okudum. dua ettim. Allah'ım duanızı kabul buyursun.
benim duam içimde...
Alttaki arkadaşım bana dua eder misin?

Fatihanı okudum Rabbim her ne muradın varsa versin, Her daim Rabbim Yar ve Yardımcın olsun,

alttaki arkadaşım duam hayırlı sağlıklı şekilde tez günde bebek sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun

Fatihanı okudum Rabbim her ne muradın varsa versin, Her daim Rabbim Yar ve Yardımcın olsun,

alttaki arkadaşım duam hayırlı sağlıklı şekilde tez günde bebek sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun
rabbim çok kıs bir sürede sana annelik duygusunu tattirsın inşALLAH.

benimde duam
kız kardeşimin atanması. rabbim emeklerinin karşılığını versin inşallah

rabbim çok kıs bir sürede sana annelik duygusunu tattirsın inşALLAH.

benimde duam
kız kardeşimin atanması. rabbim emeklerinin karşılığını versin inşallah
okudum arkadaşım. Rabbim, haklarımız da hayırlısını nasip etsin...

okudum arkadaşım. Rabbim, haklarımız da hayırlısını nasip etsin...

senin için ailen için sevdiklerin için ne hayırlısı ise rabbim sana onu nasip etsin. kalbinden ve dilinden düşen duaların kabul olması olur inşALLAH..

benimde duam, kardeşim atanması. yüce rabbim emeklerinin karşılığını bırakmasın

Duanı ettim, Allah kabul etsin :)

Alttaki arkadaşım benim tam da istediğim gibi bir işe sahip olmam için dua eder misin?

Okudum ve dua ettim. Allahu teala bu mübarek günde dualarımızı kabul buyursun.

Benim dileğim için de Amin der dua eder misin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…