Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum dua ettim. Rabbim tez zamanda istediğin dileğini en güzel şekilde gerçekleştirsin inşallah.
Alttaki arkadaşım benim için dua eder misin ?

Rabbim cumaların hürmetine ne sıkıntı adına bir şey bırakmasın sende, gönlünü genişletsin her daim Yar ve Yardımcın olsun Yaradan gönlünden geçenleri hayırlısıyla kabul etsin.

altta ki arkadaşım benim de istediğim hayırlı sağlıklı evlat bana dua edermisin.

Rabbim cumaların hürmetine ne sıkıntı adına bir şey bırakmasın sende, gönlünü genişletsin her daim Yar ve Yardımcın olsun Yaradan gönlünden geçenleri hayırlısıyla kabul etsin.

altta ki arkadaşım benim de istediğim hayırlı sağlıklı evlat bana dua edermisin.
Rabbim tez zamanda hasretini dindirir inşallah
bende hayırlısıyla sağlıklı bir evlat sahibi olmak için dua istiyorum

Rabbim tez zamanda yuvanızı çocuk müjdesiyle taçlandırsın inşallah..
Kardeşimin îşi için dua istiyorum hayırlısıyla açmak nasip olsun..
Rabimm tez zamanda hayirlisiyla isini actirir insaĺlah...

Alttaki arkadasim hayir ve saglikli bi evlat istiyorum dua edermisin...

okudum ve dua ettim Vind icin, rabbim dualarini kabul etsin insallah
Ben hayirli bir es ve is icin dua ediyorum. Insallah en kisa zamanda ikiside olur hayirlisiyla

okudum ve dua ettim Vind icin, rabbim dualarini kabul etsin insallah
Ben hayirli bir es ve is icin dua ediyorum. Insallah en kisa zamanda ikiside olur hayirlisiyla

okudum. insallah gonlunden gecenden daha mutlu bir evlilik ve daha guzel bir is sahibi olursun.

benim de ayin 18 inde sinavim var, hayirlisiyla onu gecip ise girmeyi istiyorum . sonrasinda da yuvamizi senlendirecek yavrular Allahin izniyle.

okudum. insallah gonlunden gecenden daha mutlu bir evlilik ve daha guzel bir is sahibi olursun.

benim de ayin 18 inde sinavim var, hayirlisiyla onu gecip ise girmeyi istiyorum . sonrasinda da yuvamizi senlendirecek yavrular Allahin izniyle.

Okudum ettim hayırlısıyla kabul olsun inşaallah

Bana ve bütün hastalara Allahın Ya Şafi ismiyle şifa bulmaları için dua edermisin ?

00Turkuaz, okudum dua ettim Allah'ım şifa versin inşallah.

Düşmanlarımın üzülmeden sıkılmadan engellenmesini diliyorum...

dua ettim arkadaşım Allah'ım kabul eylesin..
Alttaki arkadaşım en hayırlı şekilde mutlu olacağım, gönlümden geçen işe girmem için dua eder misin??

Okudum arkadasım Allah kabul etsın rabbım kalbındekı iş kapısını acıcak bundan kuşkun dahi olmasın
Arkadaşım benim için de hayatımdakı kışının benim için hayırlı degılse benden soğuması için dua edermisin

X