Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

İnşallah sağlıklı hayırlı,tatlı yumurcak mı yumurcak bir bebeğin olur
Dualarımı hayırlısıyla yaşayabilmek için dua istiyorum ben de

Senın ıcın fatiha okudum, ayrıca 7 Fettah 7 Latif zıkrını cektim
Rabbim kısmetını hayırlısı ıle açsın, hayırlı dualarını kabul eylesin

Ben ıs ıcın dua ıstıyorum
Önümde haber beklediğim bır ıs var
Hakkımda hayırlı ıse nasip olsun, hayırlı değilse Rabbim daha hayırlı olacak bir ıs kapısı açsın bana

Senın ıcın fatiha okudum, ayrıca 7 Fettah 7 Latif zıkrını cektim
Rabbim kısmetını hayırlısı ıle açsın, hayırlı dualarını kabul eylesin

Ben ıs ıcın dua ıstıyorum
Önümde haber beklediğim bır ıs var
Hakkımda hayırlı ıse nasip olsun, hayırlı değilse Rabbim daha hayırlı olacak bir ıs kapısı açsın bana
Asinaz, okudum dua ettim canım. Rabbim hayırlı bir iş kapısı açsın sana inşallah. AMİN! :KK66:

Ben de duamı ettim. Alttaki arkadaşım duama amin der misin? Niyetime dua eder misin?

Asinaz, okudum dua ettim canım. Rabbim hayırlı bir iş kapısı açsın sana inşallah. AMİN! :KK66:

Ben de duamı ettim. Alttaki arkadaşım duama amin der misin? Niyetime dua eder misin?

filozof prenses Allah duanı en hayırlı şekilde kabul eder inş.duan için bende dua ettim.

Alttaki arkadaşım benim duama destek olur musun? =)

filozof prenses Allah duanı en hayırlı şekilde kabul eder inş.duan için bende dua ettim.

Alttaki arkadaşım benim duama destek olur musun? =)
Lucia28 canm insallah gonlunden gecen kabul olur..okudum senin icin duami..allah kabul etsin insallah...
Alttaki arkadasim bi evim olsun istiyorum..kendime ait...bunun icin dua ederseniz sevinirim..allah razi olsun simdidenn

Lucia28 canm insallah gonlunden gecen kabul olur..okudum senin icin duami..allah kabul etsin insallah...
Alttaki arkadasim bi evim olsun istiyorum..kendime ait...bunun icin dua ederseniz sevinirim..allah razi olsun simdidenn
okudum arkadaşım. Allah'ım hepimizin hakkında, herşeyin hayırlısını nasip etsin.

Babamın_kızıyım sana dua ettim hakkında hayırlısı olsun

İçimdeki duaya amin dermisin alttaki arkadaşım ?

Allah razı olsun şimdiden.

Turkuaz okudum. Dua ettim. Niyetin / duan neyse Rabbim tez vakitte hayırlısıyla kabul buyursun inşallah. :KK66:

Benim de duam içimde amin der misin?

Senin için Fatiha, İhlas, Nas, Felak sürelerini okudum inşaallah gönlündeki duanı hayırlısıyla yaşatır Allah sana.

Alttaki arkadaşım benim içimdeki duama amin dermisin dua edermisin ?

Senin için Fatiha, İhlas, Nas, Felak sürelerini okudum inşaallah gönlündeki duanı hayırlısıyla yaşatır Allah sana.

Alttaki arkadaşım benim içimdeki duama amin dermisin dua edermisin ?

3 Fatiha okudum, dua ettim.. Allah'ım hayırlı duanızı kabul etsin.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet ve anlaşılmayı diliyorum...

AMİNNN Senin icin ayetel kürsi, ihlasve fatiha okudum ALTAKİ ARKADASTA BANA DUA EDERSE SEVİNİRİM RABBİM HAYIRLISI İLE BANA HAYIRLI EVLAT NASİP ETSİN

AMİNNN Senin icin ayetel kürsi, ihlasve fatiha okudum ALTAKİ ARKADASTA BANA DUA EDERSE SEVİNİRİM RABBİM HAYIRLISI İLE BANA HAYIRLI EVLAT NASİP ETSİN
Okudum senin icin feyzanur Rabbim hayirli saglikli bir evlat nasip etsin Allah gonlune gore versin

Alttaki arkadasim hayirli bi evlat icin duama amin dermisin

Okudum senin icin feyzanur Rabbim hayirli saglikli bir evlat nasip etsin Allah gonlune gore versin

Alttaki arkadasim hayirli bi evlat icin duama amin dermisin

Okudum dua ettim Allah sana hayırlı sağlıklı bi evlat nasip eder hayırlısıyla yetiştirirsin inşaallah

Alttaki arkadaşım maddi manevi bütün sıkıntılarımın geçmesi için dua eder misin ?

Allah razı olsun hepimizin duası hayırlısıyla kabul olsun inşaallah.

Okudum dua ettim Allah sana hayırlı sağlıklı bi evlat nasip eder hayırlısıyla yetiştirirsin inşaallah

Alttaki arkadaşım maddi manevi bütün sıkıntılarımın geçmesi için dua eder misin ?

Allah razı olsun hepimizin duası hayırlısıyla kabul olsun inşaallah.
Rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah
hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğim olması için dua istiyorum

Ağustos, ne güzel birbirimize denk geldik.
Sana dua ettim. İnşallah tez vakitte sağlıklı hayırlı bir yavrun olur. :KK66:

Ağustos, ne güzel birbirimize denk geldik.
Sana dua ettim. İnşallah tez vakitte sağlıklı hayırlı bir yavrun olur. :KK66:

Aminnn senin için dua ettim bol bol rabbim duanı kabul etsin inşallah
Evlat hasretiyle yaşıyorum bebişim olsun istiyorum
Alttaki arkadaşım hayırlı evlat için duama amin.dermisin benim için dua edermisin ?

Aminnn senin için dua ettim bol bol rabbim duanı kabul etsin inşallah
Evlat hasretiyle yaşıyorum bebişim olsun istiyorum
Alttaki arkadaşım hayırlı evlat için duama amin.dermisin benim için dua edermisin ?

Ettim canım. Senin icin ayetel kürsi okudum. Allah sana hayırlı evlatlar nasip etsin insallah.

Alttaki arkadas yogun bakımdaki hastamız icin dua edebilir misin? Durumu cok kötü ve cok yaşlı dualarınızı eksik etmeyin ne olur :KK43:

X