Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım
bebeğimin sağlığı,bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun
hayırlı cumalar herkese
Canim bebisin icin dua ettim insallah kabul olur
Alttaki arkadasim borclarimi odemek icin hayirli bir rizik kapisi acilmasi icin dua eder misin

okudum dua ettim size... ALLAH'ım inşallah kabul eder.....
alttaki arkadaşım hayırlı evlat için bana dua edermisin.....
ALLAH razı olsun

asiasi5hayirli 36781163 .!.:
okudum dua ettim size... ALLAH'ım inşallah kabul eder.....
alttaki arkadaşım hayırlı evlat için bana dua edermisin.....
ALLAH razı olsun
İnsallah allah hayirli,saglikli bi evlat nasip eder size ettim duami...
Bende hayirli bi es,mutlu bi yuva kurmak istiyorum bir An once.bunun icin simdiden duanizdan allah razi olsun..

missnunu senin için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum Allah öyle bir es nasip etsinki tüm acılarını unuttursun.her gün onunla evlendiğin için sükredecegin insanı cıkarsın karsına en yakın zamanda ve mutlu hayırlı bir yuvan tatlı cocukların olsun amin

Alttaki arkadasım saglıkı sorunsuz bir hamilelik gecirmem için dua edermisin Allah kabul etsin amin

Rabbim sorunsuz sıkıntısız bir hamileliğin sonunda bebeğinizi kucaginiza almayi nasip etsin sizlere hayirli bir evlat olsun inşallah.

Ben de hayırlı birinin karsima çıkması ve hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmam için dua istiyorum dua eder misiniz bana?

okudum,ALLAH kabul etsin,
alttaki arkadaşım bebeğimin bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

okudum,ALLAH kabul etsin,
alttaki arkadaşım bebeğimin bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun
Dua ettim. Fatiha da okudum. Allah'ım kabul buyursun inşallah.

Alttaki arkadaşım mühim bir konu var, niyetimi ettim. Ona göre dua eder misin?

okudum,ALLAH kabul etsin
ALLAH razı olsun

okudum,ALLAH kabul etsin
ALLAH razı olsun
Canim anlamadim ne demek istedigini ama bebisinin cooook saglikli olmasi icin cani gonulden ettim duami....
Bende hayirli bi es icin dua istiyorum sizden..alah razi olsun simdiden...

ALLAH razı olsun
ben de sizin için dua ettim
ALLAH razı olsun

ALLAH razı olsun
ben de sizin için dua ettim
ALLAH razı olsun
Bebeğiniz için dua ettim. Rabbim sağlık sıhhat versin.

Alttaki arkadaşım ben niyetimi / duamı ettim. Önemli bir konu. Sen de duama AMİN! der misin? benim niyetime göre dua eder misin?
Sağ ol.

Bende senin için okudum Prenses
Allah sıkıntılarına derman olsun.
Allah dualarımızı kabul etsin. Hayırlı yollar çizsin amin. Gönlümden geçen dilekler kabul olsun.

Bende senin için okudum Prenses
Allah sıkıntılarına derman olsun.
Allah dualarımızı kabul etsin. Hayırlı yollar çizsin amin. Gönlümden geçen dilekler kabul olsun.
okudum ALLAH kabul etsin
ALLAH razı olsun

Arkadaşım sen ve bebeğin için okudum ALLAH kabul etsin, Allah bebeğini hayırla sağlıkla sana bağışlasın, birlikte sağlıklı huzurlu uzun ömür nasip etsin. Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması ve sevgilimle tez zamanda hayırlısıyla kavuşmamız için dua eder misin.

Arkadaim senin icin dua ettim kabul olur insallah

Alttaki arkadasim borclarimi odemem icin hayirli bir rizik kapisi acilmasi icin dua eder misin bana

Arkadaim senin icin dua ettim kabul olur insallah

Alttaki arkadasim borclarimi odemem icin hayirli bir rizik kapisi acilmasi icin dua eder misin bana

Arkadaşım senin için okudum Allah kabul etsin ve tez zamanda rızkının hayırlı yerden çoğalıp borçlarını ödemeni kazancının bereketini görmeni nasip etsin inşallah. Amin

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

okudum arkadaşım ALLAH kabul etsin
ALLAH razı olsun

okudum arkadaşım ALLAH kabul etsin
ALLAH razı olsun
Bebeğiniz için dua ettim. Rabbim sağlık sıhhat versin.

Alttaki arkadaşım ben niyetimi / duamı ettim. Önemli bir konu. Sen de duama AMİN! der misin? benim niyetime göre dua eder misin?
Sağ ol.

amin ,okudum arkadaşım ALLAH kabul etsin,ne dileğin varsa kabul etsin
ALLAH razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…