Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum poeticcry sizin için 1 fatiha 3 ihlas Rabbim gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eyleyerek kabul etsin inşallah. Benim de gönlümdeki dileğim için dua eder misiniz ?

gönlünüzdeki duanın kabulu için okudum.. Allah gönlünüz dekini hayırlı eylesin size nasip etsin inşallah...
((ezan okunuyor bu arada burada.. Rabbim ezanın hürmetine kabul etsin )))

benimde gönlümdeki sıkıntıların feraha çıkması, hayatımın yolunda ilerleyebilmesi için, hayırlı bir kaç söze, bir kaç duaya ihtiyacım var..
Allah razı olsun...

gönlünüzdeki duanın kabulu için okudum.. Allah gönlünüz dekini hayırlı eylesin size nasip etsin inşallah...
((ezan okunuyor bu arada burada.. Rabbim ezanın hürmetine kabul etsin )))

benimde gönlümdeki sıkıntıların feraha çıkması, hayatımın yolunda ilerleyebilmesi için, hayırlı bir kaç söze, bir kaç duaya ihtiyacım var..
Allah razı olsun...
canım Allah inşallah sıkıntılarını feraha çıkarsın hayırlı ve huzurlu bir ömür versin sana . duanı okudum.
benimde bu hafta belli olacak bir dileğim var dualarınıza cok ihtiyacım var .

1 Fatiha,3 İhlas okudum,ALLAH kabul etsin dualarımızı
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlığı ve bıngıldağının açık kalması için dua eder misin

1 Fatiha,3 İhlas okudum,ALLAH kabul etsin dualarımızı
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlığı ve bıngıldağının açık kalması için dua eder misin

Rabbim bebeğinize sağlık sıhhat versin inşallah hayırlı bir evlat olsun size Rabbim bize de hayirli bir eş ve evlatlar versin tez vakitte

Filozofprenses allah gonlune gore versin canim..ne dilediysen...senin icin okudum duami...
Ben sevip,sevilmek yalnizliktan kurtulmak istiyorum artik..hayirli bi es icin dua istiyorum..allah razi olsun simdiden...

Filozofprenses allah gonlune gore versin canim..ne dilediysen...senin icin okudum duami...
Ben sevip,sevilmek yalnizliktan kurtulmak istiyorum artik..hayirli bi es icin dua istiyorum..allah razi olsun simdiden...
senın ıcın hayırlısı olsun canım ıcımden gelerek okudum

senın ıcın hayırlısı olsun canım ıcımden gelerek okudum
canım bende simdi senin için okudum Rabbim gönlünden geceni nasip eylesin kızlar benimde eylülün ortasına kadar çok önemli bir durum var bu sansı değerlendiremezsem ömrümden yıllar gidecek diyebilirim gercekten cok önemli dualarınızı bekliyorum

canım bende simdi senin için okudum Rabbim gönlünden geceni nasip eylesin kızlar benimde eylülün ortasına kadar çok önemli bir durum var bu sansı değerlendiremezsem ömrümden yıllar gidecek diyebilirim gercekten cok önemli dualarınızı bekliyorum
eyey, dua ettim sizin için. hakkınızda hayırlısı olsun. gönlünüzden ne geçiyorsa o olsun hayırlısıyla...

1 Fatiha 3İhls okudum,ALLAH dileğiizi kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlığı için okur musun,Allah razı olsun
Okudum. Dua ettim. Rabbim gönlünüze göre versin. Bebeğiniz sağlıklı olsun inşallah. :KK66:

Ben niyetimi ettim. Alttaki arkadaşım bana niyetime göre dua eder misin? Allah razı olsun.

Okudum. Dua ettim. Rabbim gönlünüze göre versin. Bebeğiniz sağlıklı olsun inşallah. :KK66:

Ben niyetimi ettim. Alttaki arkadaşım bana niyetime göre dua eder misin? Allah razı olsun.

Ben de okudum.Duamı ettim.Allah bütün dualarını hayırlısıyla gönlüne göre kabul etsin inşAllah.
Alttaki arkadaşım,benim içinde hayırlı bi şekilde atanabilmem için dua edebilir mi acaba ?

Ben de okudum.Duamı ettim.Allah bütün dualarını hayırlısıyla gönlüne göre kabul etsin inşAllah.
Alttaki arkadaşım,benim içinde hayırlı bi şekilde atanabilmem için dua edebilir mi acaba ?
okudum,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım,bebeğimin sağlığı için dua eder misin,ALLAH razı olsun

agustos7alt: 36692698 .!.:
hayırlısıyla bi işe girersin inşallah

bebeğim olması için dua edermisin
Canim insallah hayirli,saglikli evlat sahibi olursun...okudum senin icin duami...
Bende hayirli bi es tez zamanda bulmak istiyorum artik......;(

X