Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Canim insallah hayirli,saglikli evlat sahibi olursun...okudum senin icin duami...
Bende hayirli bi es tez zamanda bulmak istiyorum artik......;(

bende senın için dua ettim..inş hayırlı gönlüne göre birisini allahım karsına cıkarsın....

gönlüm muradım olsun dıye dua eder misiniz?

bende senın için dua ettim..inş hayırlı gönlüne göre birisini allahım karsına cıkarsın....

gönlüm muradım olsun dıye dua eder misiniz?
sizin için ve agustos ve sonraki arkadaş için 1 Fatiha 3 İhlas okudum,RABBİM dalarımızı kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sğlığı için dua eder misin

3 ihlas 1 fatiha okudum Allah Şafi İsminin hürmetine bebeğine sağlık sıhat versin korusun Amin

Alttaki arkadasım saglıkı sorunsuz bir hamilelik gecirmem için dua edermisin Allah kabul etsin amin

Benimaşkpastam sorunsuz bir hamilelik geçirmeniz için 3 İhlas 1 fatiha okudum.

Alttaki arkadaşım borçlarımı ödemem için hayırlı bir kapı , kolaylık nasip etmes için dua eder misin?

Benimaşkpastam sorunsuz bir hamilelik geçirmeniz için 3 İhlas 1 fatiha okudum.

Alttaki arkadaşım borçlarımı ödemem için hayırlı bir kapı , kolaylık nasip etmes için dua eder misin?
3İhlas,1Fatiha okudum,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlığı ve bıngıldağının açık kalması için dua eder misin

Filozof_Prenses 3 ihlas 1 fatiha okudum Allah gönlündeki niyetini senin için hayırlı kılıp duanı kabul ettiği dualardan eylesin amin amin amin

Alttaki arkadasım bebeğimi saglıklı sıhatli kucagıma alabilmem için dua edermisin Allah kabul etsin amin amin amin

Rabbim bebeginizi sağ salim kucağına almayi nasip etsin onu hayirli bir evlat eylesin

Benim için de hayırlı birini bulup hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmam için dua eder misiniz?

1 FATİHA 3 İHLAS okudum ,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlığı ve bıngıldağının açık kalması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

poeticcry senin için dua okudum Allah kabul eder inşallah
inşallah bebeğinin sağlığı iyi olur ve bıngıldağı iyileşir

Alttaki arkadaşım lütfen borçlarımı ödemek için hayırlı bir kapı rızık kapısı açılması için dua eder misin?

poeticcry senin için dua okudum Allah kabul eder inşallah
inşallah bebeğinin sağlığı iyi olur ve bıngıldağı iyileşir

Alttaki arkadaşım lütfen borçlarımı ödemek için hayırlı bir kapı rızık kapısı açılması için dua eder misin?
ALLAH razı olsun,ben de sizin için okudum
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlığı,bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Poeticcry senin icin okudum Allah dualarimizi kabul etsin...
ALLAH razı olsun,sizin için okudum,inşallah bebeğinizi sağlıkla kollaınıza alırsınız,
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlığı,bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

ALLAH razı olsun,sizin için okudum,inşallah bebeğinizi sağlıkla kollaınıza alırsınız,
ALLAH razı olsun
Okudum ve dua ettim.
Alttaki arkadaşım ben niyetimi duamı ettim.
Duama niyetime göre dua eder misin?
Allah razı olsun. :KK23:

Rabbim Filozof_Prensesin gönlünden geçenleri kabul et sizin için bir fatiha 3 ihlas okudum.

Benim için de hayırlı birinin karsima çıkması ve hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmam için dua eder misiniz ?

Allah hayırlı bi yuva kurmayı nasip etsin sana
hayırlısıyla bebeğimin olması için dua edermisin

okudum,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım
bebeğimin sağlığı,bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun
hayırlı cumalar herkese

X