Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

amin ,okudum arkadaşım ALLAH kabul etsin,ne dileğin varsa kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Arkadaşım sen ve bebeğin için okudum ALLAH kabul etsin, Allah bebeğini hayırla sağlıkla sana bağışlasın.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

Okudum.hayirlisiyla allah gonlunuze gire versin insallah.
Bende bebegimi sağlıklı sıhhatli kucağıma almak icin dua bekliyorum.

İnşallah bebeginkirmizi86, post: 36876503, member: 523380"]Okudum.hayirlisiyla allah gonlunuze gire versin insallah.
Bende bebegimi sağlıklı sıhhatli kucağıma almak icin dua bekliyorum.[/QUOTE]
İnsallah bebeğini en saglikli şekilde kucagina alrsin ve duani okudum:)
Ailemde saglik eksik olmasin Allah onların acisini yasatmasin sevgilimle mutlu bi omur geçirelim hep saglikli olalim Allah aci yasatmasin sevgiyi yuregimizden eksik etmesin yalana dolana bizi bulastirmasin

İnşallah bebeginkirmizi86, post: 36876503, member: 523380"]Okudum.hayirlisiyla allah gonlunuze gire versin insallah.
Bende bebegimi sağlıklı sıhhatli kucağıma almak icin dua bekliyorum.
İnsallah bebeğini en saglikli şekilde kucagina alrsin ve duani okudum:)
Ailemde saglik eksik olmasin Allah onların acisini yasatmasin sevgilimle mutlu bi omur geçirelim hep saglikli olalim Allah aci yasatmasin sevgiyi yuregimizden eksik etmesin yalana dolana bizi bulastirmasin[/QUOTE]
1Fatiha,3İhlas okudum,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

okudum canım ALLAH kabul etsin kafası büyüsün ve bungıldağı inşallah açık kalır....
bende evlat sahibi olmak istiyorum 2 yıldır ugraşıyorum ama herşeyin vakti zamanı var sanırım.... alttaki arkadaşım bana hayırlı evlat sahibi olmam için dua edermisin .... ALLAH razı olsun

okudum canım ALLAH kabul etsin kafası büyüsün ve bungıldağı inşallah açık kalır....
bende evlat sahibi olmak istiyorum 2 yıldır ugraşıyorum ama herşeyin vakti zamanı var sanırım.... alttaki arkadaşım bana hayırlı evlat sahibi olmam için dua edermisin .... ALLAH razı olsun
Okudum. Dua ettim. Rabbim kabul buyursun inşallah...

Alttaki arkadaşım ben niyetimi / duamı ettim. Önemli bir konu. Sen de duama AMİN! der misin? benim niyetime göre dua eder misin?
Sağ ol. :KK61:

Alttaki arkadaşım ben niyetimi / duamı ettim. Önemli bir konu. Sen de duama AMİN! der misin? benim

niyetime göre dua eder misin?
ikiniz içn de dua ettim ALLAH kabul etsin
ALLAH razı olsun

Arkadaşım sen ve bebeğin için okudum ALLAH kabul etsin, Allah bebeğini hayırla sağlıkla sana bağışlasın.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

segazel senin için okudum Allah dualarını hayırlı kılıp Ol emriyle oldursun insallah.Allah aranızdaki engelleri kaldırarak sevdiğinle mutlu mesut huzurlu cocuklu bir yuvanız olmasını nasip etsin amin

Alttaki arkadasım bebegimin hayırlı saglıklı bir evlat olması için dua edermisin Allah kabul etsin amin

BenimAskPastam güzel duan için çok teşekkür ederim. Sen ve bebeğin için okudum ALLAH kabul etsin, bebeğini hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bir ömür yüzünüzü güldürecek hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun inşallah. Amin.

Okudum, dua ettim. Allah kabul etsin inşallah...

Kpss'ye gireceğim, hayırlısıyla atanmayı diliyorum. Eğer olmayacaksa gönlüme göre başka bir iş..
Bir de bana sıkıntı verebilecek, kötü niyetli insanların benden uzak olmasını ve sevenlerimle, sevdiklerimle, seveceklerimle manevi huzuru...

Okudum, dua ettim. Allah kabul etsin inşallah...

Kpss'ye gireceğim, hayırlısıyla atanmayı diliyorum. Eğer olmayacaksa gönlüme göre başka bir iş..
Bir de bana sıkıntı verebilecek, kötü niyetli insanların benden uzak olmasını ve sevenlerimle, sevdiklerimle, seveceklerimle manevi huzuru...
okudum,dua etim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım,bebeğimin bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi,sağlıklı,akıllı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun

Arkadaşım sen ve bebeğin için okudum ALLAH kabul etsin. Allah bebeğini hayırla sağlıkla sana bağışlasın, bir ömür boyu yüzünü güldüren hayırlı sağlıklı, akıllı bir evlat olsun inşallah. Amin.

Arkadaşım sen ve bebeğin için okudum ALLAH kabul etsin. Allah bebeğini hayırla sağlıkla sana bağışlasın, bir ömür boyu yüzünü güldüren hayırlı sağlıklı, akıllı bir evlat olsun inşallah. Amin.

ALLAH razı olsun arkadaşım
ben de okudum,dua etim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım,bebeğimin bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi,sağlıklı,akıllı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun

Okudum, dua ettim.. Allah kabul etsin, inşallah sağlıklı olur, hiç bir sorun yaşamazsınız.

Arkadaşım senin için okudum ve dua ettim Allah kabul etsin ve tez zamanda sana hayırlı bir iş kapısı nasip etsin. Allah gönlüne göre versin. Amin.

İnsallah hic bi engeliniz kalmaz ve bir an once kavusursunuz...
Bende gonlume gore hayirli bi es icin alttaki arkasimdan dua istiyorum.
Arkadaşım senin için okudum ve dua ettim Allah kabul etsin ve tez zamanda sana hayırlı bir iş kapısı nasip etsin. Allah gönlüne göre versin. Amin.

Alttaki arkadaşım ben niyetimi / duamı ettim. Önemli bir konu. Sen de duama AMİN! der misin? benim niyetime göre dua eder misin?

X