Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

canım okudum senin içinde Allah kabul etsin

ben de okudum ALLAH kabul etsin

Her ikiniz için de ayrı ayrı okudum. Dua ettim. Rabbim gönüllerinizin muradını versin inşallah, hayırlısıyla...

Alttaki arkadaşım benim önemli bir dileğim var. Niyetimi ettim. Niyetime / dileğime göre dua eder misin? Allah razı olsun.

canım duanı okudum ben Rabbim inşallah gönlüne göre versin .

Ettim canım dua, Allah kabul eder inşAllah gönlündeki dileği.

Benim de kaza geçiren erkek arkadaşımın iyileşmesi için dua eder misiniz acaba?
ınsallah saglıgına kavusur bır an once canım...okudum duamı..
bende hayırlısıyla gonlume gore bırını bulmak ıstıyorum onun ıcın dua edersenız sevınırım...

ınsallah saglıgına kavusur bır an once canım...okudum duamı..
bende hayırlısıyla gonlume gore bırını bulmak ıstıyorum onun ıcın dua edersenız sevınırım...

Sağ olasın canım ben de okuyorum senin için bir Fatiha. Rabbim senin için en hayırlı kişiyi karşına çıkarsın ve bir ömür mutlu olmanı nasip eylesin inşAllah.

niyetin için okudum allah kabul etsin.

bende hamileyim kolay doğum yapmam için sağlıklıca bebeğimi kucağıma almam için dua okurmusunuz.
Adi_sevda, okudum dua ettim size, inşallah bebeğinizi kolayca doğurur, sağlıcakla kucağınıza alırsınız.

Alttaki arkadaşım, ben niyetimi ettim. Niyetime göre dua eder misin?
Allah razı olsun.

rabbim kabl etsin okudum.

Allah razı olsun.

rabbim kabl etsin okudum.

Allah razı olsun.
Allah gonlune gore versin canim okudum duami...
Bende hayirlisiyla gonlume gore birini bulmak istiyorum artik.bunun icin dua ederseniz sevinirim..allah razi olsun simdiden...

Allah gonlune gore versin canim okudum duami...
Bende hayirlisiyla gonlume gore birini bulmak istiyorum artik.bunun icin dua ederseniz sevinirim..allah razi olsun simdiden...

Benim dua kardeşim Rabbim inşallah tez vakitte hayirli birini karsina çıkarır o kişi o öyle biri olsun ki tam gönlüme göre iyi ki iyiki şimdiye kadar karşıma çıkanlar olmamış dersin ve tez vakitte güzel mutlu bir evliliğin olur sana fatiha ve ihlas okudum canim

Benim duam da hayırlı birini bulmam ve tez vakitte hayirli ve mutlu bir evlilik yapmam için dua eder misiniz?

birgaripyalnizzzz 1 fatiha 3 ihlas okudum Allah en yakın zamanda gönlüne göre bir eş mutlu huzurlu cocuklu bir yuva nasip etsin amin amin amin

saglıklı sıhatli sorunsuz bir hamilelik gecirmem için dua edermisiniz Allah razı olsun

Okudum, inşallah sağlık sorunsuz bir hamilelik geçirirsiniz : )

Kpss'de atanmak dileğim.. Bir de huzur...

okudum ALLAH kabul etsin,inşallah atanırsınız
alttaki arkadaşım,bebeğimin sağlığı için,bıngıldağının açık kalması için dua ede misin,ALLAH razı olsun

Allah, bebeğine sağlık versin. Amin...

Gönlümden geçirdiğim dileğim kabul olsun Ya rabbim hayırlısını versin.

Okudum poeticcry sizin için 1 fatiha 3 ihlas Rabbim gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eyleyerek kabul etsin inşallah. Benim de gönlümdeki dileğim için dua eder misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…