Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum. Dua ettim sizin için, Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah.

Allahım Filozof_ prensesin aklına,kalbine huyuna hitap edecek bir kişi ile tanırştır. Kısmeti bol olsun. Hakkında hayırlı yazı yaz

...

FAtiha okudum. ayetel kürsü ile birlikte ...

Allahım Filozof_ prensesin aklına,kalbine huyuna hitap edecek bir kişi ile tanırştır. Kısmeti bol olsun. Hakkında hayırlı yazı yaz

...

Mavilim, Yeşilim, Canım!
Allah razı olsun.
Ben de okudum. Sana dua ettim.

Allah'ım, MAVİLİMYEŞİLİM'in gönlüne göre bir adam çıkar karşısına, kısmeti bol olsun. Hayırlısıyla tez vakitte evlensin, sağlıklı hayırlı bebeciklerin annesi olsun.

Amin!

Bir üstteki için okumuyor muyuz?
Benim için neden kimse okumadı:44:
Böyle sorduğunuza göre belli ki gerçekten desteğe ihtiyacınız var o yüzden sizin için de okudum - Rabbim gönlünüze göre versin, sıkıntılarınızı feraha çıkarsın hakkınızda hayırlı neyse onu versin

...

MavilimYesilim,
Gönlünden geçen ne muradın varsa, hakkında en hayırlı olduğu şekilde gelsin seni bulsun. Sağlık, para, şans, mutluluk hep seninle olsun. Sana da okudum arkadaşım

Filozof-Prenses,
İnşallah senin de karşına hayallerini süsleyen, evlatlarına baba olabilecek hayırlı kişi çıkar, başka ne dileğin varsa Rabbim hakkında hayırlı etsin

Hepinize okudum birer Fatiha inşallah Rabbim gönlünüzde olanların hakkınızda hayırlı olanlarını versin.

Canım, okudum dua ettim sana da. Rabbim gönlündeki muradını versin tez vakitte hayırlısıyla inşallah.

Duami ettim..bi mucizeye ihtiyacim var..aklimdaki gercek olsun diye dua istiyorum sizden

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

okudum senin için arkadaşım .

Canım bende senin için dua ettim, Allah gönlünden geçeni versin inşallah.

Benimde günüm dolmak üzere, bebeğim hala doğmadı... Normal doğum yoluyla biran önce sağlıkla kucağıma alabilmek için dua istiyorum herkesten.

Okudum dua ettim.
İnşallah normal doğumla sağlıcakla doğurursun yavrunu.
Hamilelerin duası kabul olur derler. Sen de bana dua eder misin?
Aşkı bulup hayırlısıyla evlenip sağlıcakla anne olabilmem için.

Ağzına sağlık canım Allah kabul etsin
Bende senin için dua ettim. İnşallah en kısa zamanda aradığın aşkı bulup mutlu yuva kurar ve anneliği tadarsın

Allah razı olsun bende senin için dua ettim .Bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Arkadaşlar canparem zor durumda doktorlar hastalığına teşhis koyamadı her an herşey olabilir deniyor Murat'ım için sizden bir dua rica ediyorum. Daha çok genç Allah'ım kimin duasını kabul eder bilemeyiz. Bir duada onu bize bağışlaması sağlığına kavuşması için edin lütfen

Allahım acil şifalar versin canım inş en kısa zamanda sağlığına kavuşur. şifa için fetih suresi var onu okuyabilirsin canım. tekrar geçmiş olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
hayırlı bir evlilik için dua bekliyorum arkadaşlar.. bir de izmire atanmak için.. Allahım herkesin dualarını kabul etsin

Allahım acil şifalar versin canım inş en kısa zamanda sağlığına kavuşur. şifa için fetih suresi var onu okuyabilirsin canım. tekrar geçmiş olsun

Allah razı olsun bende senin dileklerin için dua ettim inş tez zamanda olur

Allah yavrunu sana bağışlasın dua ettim sizin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…