Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

sevgilimin sağ salim askerden dönmesi gelince düzenli bir iş bulması ve evliliğimiz için hiçbir sorun çıkmaması için duaya ihtiyacım var

hayırlı bir evlilik için dua bekliyorum arkadaşlar.. bir de izmire atanmak için.. Allahım herkesin dualarını kabul etsin
Allah evlilikte en hayırlısını versin inşallah eğer senin içinde hayırlıysa istediğin zaman istediğin yere izmire atanıver hemen insallah :)

Allah evlilikte en hayırlısını versin inşallah eğer senin içinde hayırlıysa istediğin zaman istediğin yere izmire atanıver hemen insallah :)

Allah razı olsun canım aslında atandım da memlekete dönmek istiyorum.. sıra inş evlilikte.. Allah sizin de ne muradınız varsa versin Amin..

Sevila34 okudum dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah.

Alttaki arkadaşım; iş yerinde bir sorun var. Hallolması için dua eder misin? Lütfen!

Diğer konuda da dua istemiştiniz, orada da etmiştim ama tekrar burada da Fatiha ile dua ettim. Bu da sizin nasibiniz:)
Muhtemelen hallolacak işte bunlar da vesile olacak, tabii Allah c.c. bilir.

Diğer konuda da dua istemiştiniz, orada da etmiştim ama tekrar burada da Fatiha ile dua ettim. Bu da sizin nasibiniz:)
Muhtemelen hallolacak işte bunlar da vesile olacak, tabii Allah c.c. bilir.

duanızı gönülden okudum Allah kabul etsin :26:
*
işim için ben de gönülden bi dua istiyorumm :26:

Allah razı olsun.
Ben de senin için birazdan kılacağım ikindi namazından sonra dua edeceğim İnşaAllah.
Dilerim gönlünce olur.

canım bir fatiha senin için okudum bir fatiha da konuya byazan tüm arkadaşlarım için okudum.. Kızlar siz de benim için dua edin nolur dişim uyuşmadığı için belki genel anesteziyle çekilcek korkuyorum çok belki de iltihabın kuruması için ilaç yazılır ben kullanıyodum aslında ama kar etmedi dua edin hakkımda hayırlı olan olsun insanın sıkıntısı neyse aklı da orada oluyor.Bana dua okuyan meleklerden Allah razı olsun

Okudum canimmmm Allah yardimcin olsun

Benim icin okurken gonlume gore vermesi ve dileklerim kabul olmasi icin soylermisin Allah kabul etsin

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Son düzenleme:
Mltmgksl okudum duanizi...allah gonlunuzden geceni verir dilerim hayirlisiyla :)
Bende pisman olmiyacagim bi evlilik yapmak icin dua istiyorum...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mltmgksl okudum duanizi...allah gonlunuzden geceni verir dilerim hayirlisiyla :)
Bende pisman olmiyacagim bi evlilik yapmak icin dua istiyorum...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
missnunu, okudum ve dua ettim. Rabbim hayırlısıyla gönlüne göre bir insanla tez vakitte evlenmeni, çok mutlu olmanı nasip eder inşallah.

Alttaki arkadaşım; iş yerinde bir sorun var. Hallolması için dua eder misin? Lütfen!

Okudum canim insallah en kisa zamanda duzelir ve hersey istedigin gibi olur

Benimde hayirli bi is bulmam icin dua edermisin?

Okudum canim insallah en kisa zamanda duzelir ve hersey istedigin gibi olur

Benimde hayirli bi is bulmam icin dua edermisin?

okudum. dua ettim. Rabbim hayırlı ve mutlu çalışacağın bir iş nasip eder inşallah.

okudum. dua ettim. Rabbim hayırlı ve mutlu çalışacağın bir iş nasip eder inşallah.

Okudum. Şu mübarek günde kabul olmasını diliyorum.

Ben de tez vakitte hayırlısıyla anlaşabileceğimiz, birbirimize güvenebileceğimiz ve kafa dengi çok iyi bir dostumun olmasını temenni ediyorum.

Allah'ım Cuma hürmetine kabul buyur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…